Dovlecei in sarbatoare*201*LMA Tudor Mihai!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Alex ai rabdare sa se incarce. Dureaza mai multicel dar e un fel de pps facut , un colaj de poze pe muzica. Foarte dragut e.

Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Moni, lasa ca nimerim alt moment. Azi eram si eu libera, ca de maine am repetitii si de luni, filmari. Dar ne-om vedea apoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Dana, Doris, Moni-iulia nu mai treceti pe la noi sa ne spuneti ce mai faceti? Va pup.


Fetelor aveti idee unde as putea duce niste baloane la inscriptionat? Eu stiu unde dar ma obliga sa scriu 50 si eu as vrea doar 20:P. Ati ghicit, e pt ziua lui Rares dar cred ca nu o sa reusesc. Va pup.

Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Monikus pot sa astept eu mult si bine, la mine nu incarca absolut nimic...asta e. Cat despre baloane, nu te pot ajuta ca habar nu am.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Monikus pot sa astept eu mult si bine, la mine nu incarca absolut nimic...asta e. Cat despre baloane, nu te pot ajuta ca habar nu am.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!


Mersi oricum. Stiu ca m-ai ajuta daca ai putea. Imi pare rau ca nu poti vedea filmuletul. Ia sa vad daca pot da eu un copy paste ceva.

Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

http://secure.smilebox.com/ecom/openTheBox?sendevent=4d546b314d7a67304d6a4d3d0d0a&blogview=true&campaign=blog_instructions_directurl_makeyourown

Alex incearca sa copiezi asta la tine in explorer. Poate merge.

Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Andra, pe unde anume te-ai mutat? Adica zona, nu adresa completa! Eu cand e frumos afara ma plimb mult prin Moghioros, dar dimineata, pana in pranz. SI Lullaby si Fragutza se mai plimba pe acolo.
Suede, asa de rau imi pare ca nu am venit si eu ieri in parc. E drept ca e departe rau de tot de mine, dar daca aveam copiii sanatosi m-as fi incumetat sa vin, sa va cunosc. Ce copilasi mai erau in poza? Ca erau asa de imbracati , cu caciuli in cap, si nu i-am recunoscut decat pe Mimikosi si pe ginerele meu frumos, Dragoselul! Poze cu mamicile nu ai?
Monikus, ai incercat la Carrefour Orhideea? Ca acolo au un stand unde fac tot felul de chestii, de genul inscriptionari de cani, tricouri, etc. Poate fac si baloane.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Crisbebe, ati fost superbi toti trei la petrecere! Si tu arati f.f.f bine, esti sexi rau! De Alex nu mai zic, e dulce foc!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

In primul rand MIHNEA ptr ieri...Suede sa-ti traiasca flacaul,sa fie sanatos,cuminte,destept si sa te bucuri de el in fiecare clipa a vietii...
Fetelor ma faceti sa ..multumim frumos ptr cuvintele frumoase...

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Crissbebe am vazut pozele si asa cum spun fetele arati foarte bine de fapt toti 3 sunteti frumosi.

Ioanna felicitari pt o asa reusitå.Al meu nici nu face la olita darmite så o mai si ceara.

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si 19+ cu cu fundita

Mergi la inceput