FIV CHISINAU

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura2008 spune:

Buna
Vreau sa fac si eu un fiv la chisinau cu dr Mosin si as vrea sa stiu daca se poate trece la moldoveni cu buletinul sau trebuie pasaport
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura2008 spune:

Si daca nu sunt prea insistenta, ati schimbat in lei moldovenesti sau ati mers la clinica cu euro.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Eu am fost anul trecut la Chisinau la o consultatie, dar nu la Mosin. Am mers cu lei moldovenesti.Sunt case de schimb si in vama si pe langa spital.Si iti trebuie pasaport, nu merge doar cu buletinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alisia111 spune:

Buna. Sunt noua si disperata. Imi poate spune si mie cineva daca stie cum pot contacta persoana din Pascani car e a facut FIV la Chisinau. Poate o cunoasteti. Si eu sunt din Pascani si as vrea mai multe detalii. Nu musai de la ea. Pot fi si de la alte persoane. Habar nu am de unde trebuie sa incep aventura si ma simt pierduta si dezorientata. Dar trebuie sa iau taurul de coarne.Va multumesc anticipat ptr orice ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

eu o cunosc, imi este prietena. O voi intreba pe ea daca vrea (sunt sigura ca iti va da toate detaliile). Eu pot sa-ti povestesc ce stiu de la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alisia111 spune:

Multumesc mult ptr intentia ta binevoitoare. ID-ul meu este riaana46

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea1981 spune:

eu tocmai am facut fiv la chisinau, la dl dr gladun sergiu. am avut 2 embrioni implantati, asa ca sper la gemeni si stau cu frica in san 2 saptamani de acum inainte. toata procedura mi s-a parut foarte usoara, nu m-a durut nimic niciodata. caut si eu cu nerabdare sa aud de alte reusite, asa mai prind si eu curaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FIVChisinau spune:

Oferim cu drag toate informatiile necesare ptr FIV in CHISINAU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni84 spune:

buna ziua medeea1981 unde pot sal gasesc si eu pe Gladun Sergiu ca am mare nevoie de el poate ai nr lui de telefon ? multumesc

Mergi la inceput