FIV CHISINAU

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hihi..binenteles ca am fost-beta e de 225,7!!!!!!!!!sunt pe baricade!te astept si pe tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denissa_k1 spune:

incredibil.!!!!esti incredibila.....bravo....felicitari...sunt asa de bucuroasa de parca as avea eu rezultatele astea...URATICA= O MAMICA INCREDIBILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

sarumana!!!dar cu siguranta urmezi si tu!uite un ca sa se ia!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

toc ,toc ,toc...denisule!!!!
hai cu beta!!! vreau sa scot majoretele pe tine!!
iti tin pumnii, hai cu vestea!

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denissa_k1 spune:

dragele mele. eu m-am simtit ieri cam rau, m-a durut burtica toata ziua si am simtit-o si noaptea, durerile au fost f ascutite, de tipul celor de CM dar mult mai "ascutite"eram convinsa ca-mi vine CM dintr-un moment in altul; motiv pentru care, ca sa nu mai stau in stres, m-am dus si mi-am luat un test de sarcina, dimineata l-am facut si m-am cam lamurit- negativ.a 12-a zi de la ET SI CAM A 3A ZI DE INTARZIERE A CM. M-am bocit la Gladun care a zis ca el nici nu a recomandat acest test, ci doar a 14 zi test de sg- B-hcg.... Ce sa zica si el....Eu o sa continui tratamentul, ciclul nu mi-a venit inca, si am sa fac test de sange vineri, sau luni ...cred ca mai sigur luni, ca m-am indispus destul pe sapt asta.Cam asta e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

denisa nu intotdeauna iese asa repede pozitiv din urina!
ramai pozitiva !poate te asteapta o mare bucurie la capatul acestei aventuri!
ma rog pt tine , sa ti ajute bunul d zeu , sa faca o minune!


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denissa_k1 spune:

mersi bruni, esti draguta, mersi de incurajari, eu oricum nu-mi pierd speranta ca ea e cea care moare ultima, si eu sunt convinsa ca sunt gravida oricumtestele aste-s de 2 lei...numai lauratica au facut o exceptie, dar care confirma regula....Nu degeaba Speranta - este cea mai mare c..r..v..!! Toata lumea traieste cu ea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claris spune:

Denisa imi pare foarte rau,nu am cuvinte,e greu si trist dar trebuie sa te mobilizezi,sa fii tare si sa te gandesti la nenumaratele lucruri marunte care te pot bucura in viata,sa incercam sa apreciem mai mult ce avem langa noi si sa ne gandim mai putin la ceea ce ne lipseste.
Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicsulescu spune:

salut claris
eu sunt una dintre norocoase ,care a ramas insarcinata dupa procedeul FIV la o clinica privata de la Chisinau NEWMEDLIFE ,WWW.newmedlife.com
la profesorul Friptu,am ramas insarcinata din prima .

am aflat de aceasta clinica de la o prietena de a mea de la Iasi care a facut procedura de FIV in acesta clinica privata si a nascut in noiembrie 2010 o fata .

bafta si succes voua.
mult curaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

cat tea ajuns FIV la aceasta clinica privata din chisinau???
ca la ei la stat ajunge cam 2000 E plus 1000 E spaga

cea mai fericita mami de printesa

http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png


http://lpmf.lilypie.com/glMep2.png

Mergi la inceput