Iurie Darie-Anca Pandrea

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Rufus, uite aici niste sani, spune-mi daca sunt mai frumosi sau mai urati decat cei ai actritei:
http://www.brol.ro/Ridicare_sani_poze.htm
Simte-te liber sa te uiti la toate sectiunile.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

gusturile se schimba odata cu varsta...daca la 15 ani credeam ca la 30 o femeie este batrana si ofilita, acuma am alta parere:-)
daca la 20 de ani ma uitam la un barbat de 40 cu ochii crucis si-mi parea batranel, acuma vad diferit

plus, noi privim la partenerul nostru cu drag, mod in care nu ne uitam la un strain. Daca burtica sotului meu imi place nu inseamna ca-s lesinata dupa alte burti...la fel cum un barbat poate sa iubesca,admire formele rubensiene ale sotiei si sa comenteze vehement cand vede o dna mai dolofana.

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel


Rufus, daca Anca Pandrea nici macar sotului ei care o iubeste nu-i mai prea poate starni fiori si, daca trebuie sa-ti fi pierdut mintile ca sa crezi ca mai poti fi placuta ca femeie la 65 de ani, cum vezi sexul cu sotia ta atunci cand ea va avea in jur de 70 de ani, sa zicem?



Denizel...
De la tine chiar am pretentii...nici macar nu-i de interpretat, am scris textual...chiar nu te inteleg...n-am spus ca-i nebuna ca are viata sexuala activa la varsta ei...ba am spus clar ca pe ID chiar il invidiez, asa, la modul admirativ, ca barbat, adica mi-ar place sa cred ca o sa am si eu si Tora sansa la o astfel de viata...
Am spus doar ca lucrul asta (chiar daca iti vine sa-l strigi in gura mare!) este gretos de postat in presa centrala, daca ai varsta bunicii! Si hai, ca o spui, e una, dar sa si pozezi...
Zau, ce naiba...ca nu mi-am pus eu problema sa i-o fur domnului Darie...
Imi pare ca te-a cam luat valul, cu gandul ca o sa ajungi la 70 de ani...
A, si daca crezi tu ca o femeie la 65 de ani nu o poate depasi la aspect pe AP, cine sunt eu sa te contrazic?

Xio, nu ma mai trage de limba...ti-am zis ca nu-ti mai explic nimic. Dar ar trebui sa stii ca, daca vine vorba de suspinat, nici un barbat, fie el si de 80 de ani, nu suspina dupa un corp de femeie de 65 de ani. Nu stiai?
N-ai de unde...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Rufus, ai scris ca poate trupul ei ar produce fiori sotului ei :). Uita-te putin in urma. Io de aia m-am cam mirat.
Si ai fost tot timpul nitel cam dezgustat de cum arata :).
Repet, nu discutam aparitia in presa. Aia e altceva.


Citat:
Imi pare ca te-a cam luat valul, cu gandul ca o sa ajungi la 70 de ani...


Io stiu ca tu esti obisnuit cu mine luata de val , dar la subiectul asta nu m-a luat dilok valul. Poate pe tine .








Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Rufus, ai scris ca poate trupul ei ar produce fiori sotului ei :). Uita-te putin in urma. Io de aia m-am cam mirat.



Da, asa am scris; e o alta idee a mea, n-am mentionat-o pentru ca e o ipoteza: nu prea cred in marea atractie a lui ID pentru sexul cu sotia sa; dar asta-i o supozitie, bazata pe ceva barfe din alte vremuri, evident n-am dovezi. De aceea am scris "poate", pentru ca nu sunt chiar convins, dar nici nu mor de curiozitate.
Da, daca ma intrebi direct, evident ca sunt dezgustat de cum arata. Mi-ar fi placut sa aiba 20 de ani...daca nu, nu ma intereseaza s-o vad in pielea goala. Nu ma uit la femei in varsta dezbracate.
Si, daca te uiti mai atent, majoritatea din cei "dezgustati" (ca si mine, de altfel) discuta (si dezaproba) aparitia in presa a celor doi dezbracati, nu ce fac ei in dormitor. Te rog, reciteste postul initial, sa vezi ce se discuta!
Faptul ca discutam cat de bine sau dizgratios arata pieile pe ei, s-a derivat din subiect, ca orice barfa; asa am ajuns sa vorbim si de sani...si bine ca ne-am oprit la ei, ca cine stie unde ajungeam.

Iar eu sunt obisnuit cu tine asa cum esti tu, nici nu vreau altceva; dar aici ai pierdut subiectul.
Se discuta aparitia in presa.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mai nu stiam, ca barbatii pe care ii stiam eu (de care mai bine spus) suspinau dupa trupul sotiilor/amantelor.
Bineinteles ca si tu poti sa suspini dupa Angelina Jolie linistit, dar am o banuiala ca suspini si dupa trupul sotiei tale care nu este ca cel al fetelor vesele din ziare,nu?
Si vei suspina dupa el toata viata, ca e al ei si o doresti.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

dac-ar fi sa trag vreo concluzie cred ca in acest subiect de pe forumul DC s-a scris despre sanii AP mai mult decat s-a scris ever despre cariera ei de actrita

deci din acest punct de vedere io zic ccc ca a facut foarte bine ca s-a pozat

oricum, tot ceea ce am retinut eu despre AP e ca are/a avut sani frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Si la urma urmei putea AP sa arate si ca unde de 20 de ani, tot o bunica capiata arata in poze ! Iurie DArie putea sa fie cu 2 perechi de pantaloni sub plapuma aia ca tot nu se vede nimic, dar AP a tinut sa-si arate si chilotii rosii afisati pe butoaie. Oribil!
Daca faceau acele poze intr-un cadru mai profesional, intr-un film XXL pentru varsta a 3-a, erau Ok si erau vazuti numai de cei care doareau cu adevarat asta, dar asa au dat anume pozele publicitatii pentru nu stiu care motiv. Daca arau mai inventivi si mai cu bun simt gaseau alta cale de atrage atentia asupra lor. Dar fiecare face ce poate si ce vrea cu imaginea sa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Pe pariu ca atunci cind va muri Iurie Darie nu vor fi scrise mai mult de 10 mesaje? Bine, asta daca nu-l ajuta nevasta-sa sa moara artistic! E tare trist ce se intimpla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Eu nu cred ca el poate sa mai faca sex la 81 de ani ci o rezolva pe doamna cu degetele sau limbuta, oare asta tot sex s-o numi?
Pina la ce varsta sunt virili barbatii?

Mergi la inceput