Bucurii de sept-oct 2006 (184)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cris, multumim pentru cafea! Am notat propunerea ta cu capitolul 1. Super dragut Victor cu "dulceata".
La multi ani, Alessia si Teodora!


de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta_eu spune:

La Multi Ani, Princess!

La Multi Ani, tuturor Bucuriilor care si-au serbat ziua de nastere pana acum! Sa aveti parte numai de sanatate, impliniri si fericire!

Ne iertati ca nu am mai trecut de mult pe-aici. Am avut de toate ... pentru toti!

Incerc sa fiu putin mai activa de acum incolo si sper sa reusesc! cel putin cat sunt la serviciu, ca de-acasa n-an nici o sansa. Foarte rar deschid calculatorul.

http://picasaweb.google.com/ancuta2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraPG spune:

Bun gasit! La Multi Ani Alessia siTeodora, sa cresteti mari si sanatoase si sa aduceti numai bucurie parintilor vostri>
Gety ma tin de mult sa-mi activez PM-ul dar nu prea stiu cum se face, astept indicatii.
Lexi eu zic ca daca tot e sa ne mutam de la "clubul scutecelor" sa incep de la 0.
Si pe mine ma marcheaza destul de tare trecerea aceasta rapida a timpului, am senzatia ca ne fura cineva din viata, parca atunci cind eram copil, timpul trecea ceva mai greu, mi se "lungeau" urechile pina venea vacanta mare iar acuma nici nu stii cind trece anul.
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Buna dimineata!

Haideti la o cafea calda!

Sa stiti ca la al doilea copil parca anii trec mai repede si e mai "greu" sa zic asa. Timpul asta zboara prea repede......



Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Cris, multumesc pt cafea, imi prinde tare bine pe frigul si ceata asta!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna dimineata!

Back (un pic) in business!

Fetelor Help! M-am uitat in Profilul personal si nu stiu cum sa-i explic Ancutei sa-si activeze PM-ul.

Vreo mamica mai priceputa?


Asa creste Maria Diana

www.phenforum.com/ticker/img,47,76,0,kg,76.5,72.8,65,/weight.png" target="_blank">Vreau sa slabesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gety, nu d ela profil personal se activeaza PM-ul.
Andra, trebuie sa mergi la sectiunea "mesaje private", sa apesi pe butonul "Optiuni" care iti va aparea undeva in dreapta si, odata ajunsa acolo, sa bifezi sau sa debifezi diferitele optiuni oferite (in functie de preferinte), printre care si "activeaza mesaje private".

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndraPG spune:

Bun gasit!
Lexi multumesc mult pentru indicatii, esti o comoara la casa omului.
Fug sa vad daca ma descurc.
Pupam mamicile si micile bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Dragelor, cata dreptate aveti cu trecerea timpului! Cris, mai ales cat il ai si pe al doilea! eu ma uit la victor si nu-mi vine sa cred! El era bb-le pe care-l asteptam sa se nasca? El era "micul terosrist" care nu ma lasa sa dorm nici 2 ore pe noapte? cum, bb-le meu are acum 94 cm? e un lungan, nu-mi vine sa cred! si stie sa faca atatea! cat le-a invatat? iar de daria, ce sa mai spun? imi amintesc si acum ziua in care i-am luat pat de la ikeea, transformabil: avea 1 an si 7 luni si incercam s-o luam din patutul de bb ca sa i-l pregatim lui victor. i-am luat patul transformabil de la ikeea si parea atat de mica in el! ne gandeam ca va sta acolo, in forma aceea, cel putin pana la 8-9 ani! nu stiu ce era in capul meu! acum daria, la 110 cm, e aproape la fel de lunga cat patul! va trebui in curand sa il tranformam, sa-l facem pat de 160 cm... nu-mi vine sa cred! Doamne, si, chiar daca m-am bucurat de fiecare minut cu ei, parca tot nu m-am bucurat de ajuns! parca tot am pierdut putin din viata lor...

Lexi, in ce zona a Bucurestiului vei sta de sarbatori? caci si noi vom sta acasa (buget limitat) si poate ne vedem (macar la o tura de shopping si la un loc de joaca)

Ancuta, ce mai face printesa? s-a acomodat cu gradi? a trecut de perioada racelilor?

Andra, nu te-am mai vazut demult pe forum... Bine ai revenit!

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Fetelor - la graddi la noi si la Victor si la Dragos educatoarele ne roaga sa ducem poze cu copii. La Victor doar cu familia- a fost tare greu pentru ca cu greu am gasit o poza in care sa fim toti 4, dar la Dragos ne-au cerut o poza decand era micut (ideea e sa nu o fi vazut el si sa vada daca se recunoaste) si tocmai am vazut ce repede au trecut anii....... Acu ceva ani imi doream cu ardoare sa am un copilas, dupa grele incercari s-a nascut Dragos, apoi Victor si asa au trecut 11 ani de casatorie ....... ei m-am cam lungit..

Dar Victor imi spune zilnic ca ma iubeste, Dragos ieri dimineata mi-a spus ca ma iubeste tare mult si ca nu m-ar schimba cu nimic in lume (el e mai retinut la astfel de declaratii), iar Cristi mi-a facut si el o surpriza recent asa ca sunt fericita sa am asa o familie minunata -eu le spun fiecaruia zilnic cat de mult ii iubesc - restul problemelor trec mai usor atata vreme cat suntem si sanatosi.

tuturor.





Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

Mergi la inceput