Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cum a fost?
am petrecut fro aproape 2 ore tare placute cu sarbatorita de azi si cu furia roza frumoasa foc

am povestit, beut cafea sau suc dupa pofta si junioarele au facut bujori in obrajori la locul de joaca de atata alergatura pe tobogane si joace de cocotzat!

la plecare era cat pe ce sa ne facem culcus (eu cu zuza mea) fie in birou la tati fie in parcare...m-am dezorientat complet si cu mandra de mana plangacioasa din motive de despartire de pretena , uda de numa de transpiratie, cu o mana cautand disperata prin geanta dupa chei, doar doar deblochez masina si asa ma 'striga' ea de pe undeva si c-o (alta) mana pe telefon sa-i zic de dulce la al meu ca alt job cu mai putina desfasurare de forte nu si-o gasit si ca poate ma rateaza la noapte ca durmim undeva prin subsolurile maretului Mall ...

off topic:
nimeni n-a avut de suferit din aceasta intamplare haioasa (poate numa vreun neuron ratacit de-al meu, caruia i-am urat nuuumai de bine ) si in final am dormit toti trei linistiti in patucurile noastre dupa o intalneala care noua ne-a picat tareee bine

Ana, sa-ti ajute Dumnezeu sa-ti implinesti TOATE visele, caci stiu ca multe mai ai! LA MULTI ANI, drago! sa fii sanatoasa si sa nu uiti ca ne ai alaturi oricand ai nevoie
iti dorim o zi exceptionala alaturi de cei dragi Sim&Fluturas&Toti
o saptaman buna tuturor



- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ano, la multi ani cu sanatate, ca-i mai buna decat toate, noroc si bani multi! Te pup cu drag

O saptamana frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Anushka draga, un sincer La multi ani !

Sa fii sanatoasa, sa ti se implineasca toate visele!

PS: mi se pare ca ai intinerit, ca la 21 de ani...

pup pe toata lumea...o saptamana excelenta!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=10" target="_blank">Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

La multi ani, Ana! sa-ti dea Dumnezeu sanatate si o viata plina de bucurii alaturi de cei dragi ai tai!

Geta, mami de Alex

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ana La multi ani , multa sanatate si noroc ....iti doresc sa-ti implinesti toate visele

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Dapai cu intarziere iti urez si eu La multi ani!Sanatate si veselie ca si pana acum

Mariaa te-am vazut azi in Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nu mai poti sa ai nici o shusta in orasu' asta

te pupa mama


- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ochii mei de zana vad pe toata lumea


Sunt in cautare de roata olarului.Unde as putea sa gasesc?Nici nu am plecat in cautare ma gandeam intai sa intreb.
Mai am un dubiu, sora lui popica nu a avut niciodata ff multe jucarii apai eu am tendinta sa ii iau de toate cat ma tin buzunarele,deja e clasa a3a...ce as putea sa ii mai iau?Idei?Culegeri?Carti?Vreo geanta de mers la scoala smechera?(nu cu Hanna)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saru-mana , cu intarziere si scuza varstei mult prea tinere , pentru toate urarile voastre! Asa sa fie si va doresc tot ce-i mai bun pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Sa te auda Dumnezeu Ana

Mergi la inceput