Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Merci :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

vicki...La multi ani!... si de la mine...sanatosi si bucurosi...da unde disparusi si tu si nasha ta?

dani cum esti de ce lipsesti?


silva...

Mariuca...unde mergi la dintzar?...in iarna facem tort deodata...si cu Getuta

va pup...ca atata mi s-a permis...

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La multi ani vichisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Mihi, mergem in Calea Aradului la SmileClinic, sunt taree multumita de ei. Ale sta tare cuminte la controale spre deosebire de alte experiente horror. Sunteti bine? Ce-ti face trupa vesela?

Doris,chiar asa ai niste restante de recuperat pe prima pagina, roza mica de Mihi si Eriku de Aida!

Silvana, unde esti?
Geta, Danele unde sunteti?
Deyule esti oke?

Io-s 'appy ca mi-am regasit spranceneasca, sa-i zic asa, tanti care imi aranja sprancenele. Am senzatia ca am iesit din padure odata ce am mers din nou la ea

Sa aveti wk fain si sa fiti sanatoase!

- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salut ... prezent, sau pe-aproape, dar mereu . La multi ani sarbatoritelor !!!!! Zile frumoase, fericire si o mie de .

Am reusit sa incarc pozele de la www.facebook.com/album.php?aid=11292&id=100001698045011&l=823c1a15dc" target="_blank">petrecerea casnica de Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Mariuca da sunt ok .Cineva e in pozitia patru labe(de catel nu altceva)sunt in parametrii.Imi zici si mie de tanti cu sprancenele?Si eu sufar de lipsa cuiva cunoscut si mi frica sa fac experienta pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

La Multi Ani Mihaela, Gabriela, Mihai, Gabriel si tuturor ce poarta derivate din aceste nume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

La Multi ani Mihi! La multi ani tuturor sarbatoritelor! Inca o mie de si multa sanatate va doresc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La multi ani Mihi!Nu am mai ajuns sa luam florile pentru ca am fost tot plecati.

Am nevoie de niste idei de la voi. Sambata merg la o prietena de a mea care a ales calea calugarieisi nu as vrea sa ma duc cu mana goala,ea mi-a spus sa ii duc niste lucruri absolut necesare...cum ar fi ceas desteptator dar parca as mai vrea sa ii iau ceva.....cum sa procedez?sa ii iau eu ce cred de cuviinta?sa intreb acolo la telefon?desi stiu ca o sa zica.....nimic nu am nevoie.
Aveti idei ce as putea sa ii duc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Deiule, o iconita?!
O sa-ti dau nr. de telefon de la tanti! Si 'cu ca'telul, fii tare

La multi ani si de la noi sarbatoritilor!
Multa sanatate si fericire!

Auziti, nu bagam o intalneala pe vineri, sambata, poate chiar cu copiii undeva in oras?! Ce ziceti?

Amatori de o si o poveste?!




- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput