Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
Mariaa
Mariaa

5810 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mariaa un Mesaj Privat  Reply with Quote
n-am facut urarea aia degeaba
drept dovada incep sa se arate raze de soare timid asa ca moralul sus, girls!

Doris, luata de valul stelelor in spagat am uitat sa-ti raspund...Ale e bine cu alergia, ma felicit zilnic pentru decizia de a merge la Praid in toamna asta si totodata zic 'multam doamne doamne!' ca e ok acum! sigur ca n-ar fi rau sa mai repetam figura in primavara insa pana atunci mai e. avem grija sa-i pastram echilibrul stabil pana atunci!
nici eu n-am mai avut nici o problema cu crizele de astm, cu nas infundat si ochi impaienjeniti.

multa sanatate lui Ines!

Dana si Ana, am avut si noi niste saptamani tare complicate da' cum spuneam, incet se arata soarele la orizont.
Silvana, multa sanatate tatalui tau

din capitolul pregateli de iarna am pus saptamanile trecute castraveti si varza la murat si azi am luat conopida, sper ca maine pot s-o dau la scufund in saramura.

seara faina sa aveti

- mami, vrei sa te fac fericire?!
Mergi la inceput
Mihi
Mihi

922 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Mihi  Trimite mesaj yahoo luiMihi Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mihi un Mesaj Privat  Reply with Quote
va pup nacajitelor......

dani...mersi de intrebare...am gasit pe cineva sa le adopte...da saraca tot asteapta telefon...deya...

deya... ai facut implant?...mai e valabila oferta cu florile?...

dorisake...sporul casei e a ta numa sa vi s-o iei ...sau bagati o intalnire saptaman aviatoare si daca vin ai mei ppoate vin si io...si ti-o aduc...nu stiu cand o sa pun poze cu bubulina...ca abia imi trag sufletul atunci cand dorm...sau acu cand sunt la budibar

va pup pe toate...

mihi
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite deya un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pfoais Mihi am uitat de floricu toate ca Andrei m-o tot batut la cap.Nu implant doar am scos o masea de minte crescuta paralela cu gingia.Te sun cu florile.Mii de scuze.

Mariaa cum e senzatia de ochi impanjeniti?Te mancau?Si usturau?Si un pic de ceata?Eu am simptomele astea si la dr nu am reusit sa ajung

deya
Mergi la inceput

Doris-Alina

6262 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Doris-Alina  Trimite mesaj yahoo luiDoris-Alina Adauga semn de carte la raspuns Trimite Doris-Alina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Helooo....

ce soare fain si caldut este astazi...

si ce culori minunate prin parc...

si e we...

si va pooooop...

Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Viata falsa este epuizanta, adevarata viata este inepuizabila. Guy Finley

Povestea printesei mele

POZE CU NOI

Povestea dintelui pierdut:)), Christmas 2007 by INES, Montaj INES, Sweet memories
Mergi la inceput
danitin
danitin

3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danitin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va si eu ... teoretic am weekend liber asa ca via casutza dupa care mergem la concert la Romanesti, in pestera ... mai vine careva?

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
danitin
danitin

3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danitin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am fost la casutza, vreme superba, am facut foc din ierburie uscate si frunzele de nuc adunate gramada, gratare - evidnet, am macat nuci si am facut placina cu mac. Duminica am fost la pestera, la Roamnesti, am simtit toamna superba de pe munte prin toti porii, am ascultat muzica aia sublima intre peretii amenintatori ai pesterii, la final am vizitat si galeriile si salile care nu sunt luminate de obicei, am cazut intr-una din ele si m-am facut toata de noroi. La plecare ne-am oprit intr-o poienitza iar lori si Sasha au tras o zbenguiala printre frunze uscate si ierburi inalte de-au cazut lati inca de pe drumul de intoarcere. A fost frumos, mi-am mai incarcat bateriile ... sper sa ma tina pana de-acum in doua saptamani pana la viitoarele doua zile libere.

tuturor si sa aveti o saptamana usoara!!!

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
danitin
danitin

3435 Mesaje
Iaca si pozele de la Romanesti, pentru cine vrea sa vada

Mamica de spiridus

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite deya un Mesaj Privat  Reply with Quote
Faine poze Dana.Ati o vreme numa buna de iesire.

deya
Mergi la inceput

Pisicuta

1290 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiPisicuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pisicuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
SIMO!
Sa fii sanatoasa si iubita si tot ce-ti doresti in viata sa se implineasca, fara prea mari eforturi!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

Povestea unui LICURICI

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"

Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008

Mergi la inceput

andanii

4778 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandanii Adauga semn de carte la raspuns Trimite andanii un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani Mariaa ,multa sanatate si noroc , multe bucurii alaturi de sotul tau si porodicea ta minunata

Ana La multi ani!!! si pentru printesica ta Luana, sa fie sanatoasa in continuare si sa va aduca numai bucurii si fericire

in rest , toate vechi , nimica nou , agitatie , muncesc toata ziua, alerg zi si noapte .... nu stiu cat mai pot si cat mai rezist in ritumul asta ... da nah ... asta e

va pup pe toate

andanii
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com