Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Eu am intrat aici sa strig tare si cat ma tin plamani ca asa nu-mi place de anu asta, o inceput cacacios si se continua la fel ... singura bucurie e, inca, in picioare, venirea acasa in vara dar ma astept la orice. Nu pot sa zic ce si cum dar am intrat doar sa-mi vars ofu'
Sper ca la voi e mai bine si din speranta care mi-a mai ramas va trimit si voua ... va tzuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Silvana

te-am auzit soro si am zis sa nu te las singurica p'aci ca bate un vant prin bataturaaaa, ceva de groaza :)

sper sa treaca buba asa cum a venit si sa-ti dea pace!




AlesBiz - touch by magic moments - mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chrysion spune:

Buna,

O intrebare pentru timisorence: stie cineva unde se gaseste de cumparat blat de cataif? O cunostinta a unei vecine cumpara de la un magazin arabesc din zona intersectiei Martirilor cu Lidia, dar din cate stiu eu acolo se afla un singur magazin de acest tip (vis-a-vis de Fropin cum traversezi Martirilor), iar ei nu vand acest blat. Din pacate vecina nu imi poate da coordonate mai exacte, iar alte magazine cu specific arab eu nu cunosc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silva iubita, oricare ar fi oful, e bine ca-l versi!
Iti trimit toate gandurile bune, pana ajungi acasa!
Iar aici, sa gasesti toate bune si la locul lor!

Gagix, o primavara minunata va doresc...si tot mai sper ca om face cumva de-o mare adunare, cu copii cu tot!mi-e tare dor de voi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Licuriciule, au trecut doi ani, de cand ai zburat spre Inalt!
Iti aducem o floare, o lumanare si o rugaciune catre bunul Dumnezeu, sa-ti dea odihna vesnica si Lumina fara sfarsit!
Nu te vom uita niciodata!Vom pastra vie amintirea chipului tau drag si a sufletului tau bun!

Azi, cand ridicam ochii inspre cer,norii pufosi au forma unei mari inimi!
Aida si Laci, cu tot sufletul langa durerea voastra!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va doresc tuturor un Paste luminat , cu fericire! Sarbatoare a Invierii cu bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Paste fericit, dragelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Va doresc din inima, cu prilejul acestor Sfinte Sarbatori, sa va regasiti sufletul dumnezeiesc, sa gasiti calea spre fericire si sa pasiti in Lumina binelui.

Va doresc un Paste Fericit si binecuvantat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

HRISTOS A INVIAT!


Mergi la inceput