Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

... si mai continui, daca vretI. Lori a fost selectionata intre cele 14 fetitze din80 cate sunt in clasa de balet care au aparut instr0un spectacol "de-adevaratelea" al Operei. Pun poze, ca-s in al noualea cer si nu pot povesti...

www.facebook.com/photo.php?pid=144284&id=100001698045011#!/photo.php?fbid=121277337938867&set=a.121277297938871.19221.100001698045011" target="_blank">Lori in spectacol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dani, bravooo, felicitari si la cat mai multe spectacole de-adevaratelea

Nu stiu daca mai apuc sa intru, o sa fiu ocupata cu pregateli, asa ca va urez un Craciun fericit, liniste si implinire!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va doresc si eu un Craciun fericit , plin de bucurii si surprize maxime , sa vina Mosul cu desaga plina si la multi ani!
Petrecere frumoasa!


Danuta , felicitari spiridusei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:



De Sfantul Craciun, va doresc ca tot ce este mai frumos sa va incalzeasca sufletele, sa traim cu totii intr-o lume mai colorata, sa ne bucuram de clipele petrecute cu cei dragi, sa pasim increzatori in viata, un zambet cald care sa va fie alaturi in momentele grele, un buchet de sperante pentru cei deznadajduiti, un cer senin in care sa ne oglindim visele si multa iubire care sa va lumineze inimile!

Pacea acestei seri magice sa dainuiasca in sufletele si in casele voastre!
Craciun Fericit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Va imbratisam si noi!

Ne pregatim sa plecam cu colinda, anul asta avem vocea I-a care ne da clasa :))

Magia acestei seri sa ramana cat mai mult cu noi toti!
Clipe de neuitat va dorim.

Cu drag,
Fluturas&Maria&Tati!

- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Craciun fericit !!!!!!!!!!!!!

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Sper ca a trecut mosul pe la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Pentru mine se incheie un an extrem de aiurit. Nu vreau sa-l cataloghez drept rau, caci n-am avut necazuri majore. Dar mi-a lipsit stabilitatea, m-au naucit schimbarie rapide, ma simt foarte obosita, am impresia ca au rabufnit in jurul meu mai multe rautati decat in alti ani, am pierdut mult si nu vad cai de revenire. M-au macinat asteptarile si incertitudinile. Parca nimic nu si-a gasit locul firesc, parca toate au atacat pe la spate, cand ma asteptam mai putin. de la boala care revine cand mi-e lumea mai draga, la masina de spalat si cuptorul cu microunde care si-au dat obstescul sfarsit cand stam noi mai rau cu finantele, la banii care au venit dar mereu cu intarziere sau chiar in clipa in care scormoneam cu disperare fundul sacului, la job unde e o nebunie intreaga in plina desfasurare si am ajuns sa lupt pentru lucruri pe care in urma cu un an as fi spus cu convingere ca nu mi le doresc.

Mi-as dori ca 2011 sa-mi aduca ceva mai multa stabilitate, sa dezleg cele nerezolvate si sa-mi linistesc sufletul. Sa stiu sa fac alegerile corecte si sa nu-mi mai irosesc energia in gol. Sa stau mai mult cu copilul meu, sa am mai mutla grija de casa, sa am mai mult curaj si sa invat sa spun nu. Si ar mai fi .... Deocamdata insa atat de aici, va dau legatura

Mergi la inceput