Ghiocei de Martie-Aprilie***259***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Anaan, io nu i-am dat vigantol vara asta la sfatu' ficatzelei dar de data asta sfatul ei "rima" si cu ce am citit prin alte parti. Voi toate ati continuat vigantolul zilnic si vara?...(acum trebuie sa-mi reintru in mana, sper sa nu mai uit)

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever
Sovata


Ilinca, eu ti-am zis doar ce ne-a explicat omu', poate Ficateaua are dreptate in cazul lui Phiphi

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

salutare
dupa ce ca ma chinui de cateva zile sa scriu un mesaj, dupa ce l-am "conceput" am dat back din greseala.is ametita rau ca ieri mi-a fost tare rau, m-am simtit tare ametita, sa cad din picioare nu alta si mi-a dat med de fam (daca tot eram la ea pt trimiteri) analize de facut.dimineata la 7 eram cu caprioara in brate la recoltari. faza dura a fost ca-si ridica maneca la hainuta sa-i faca si ei ce-mi facea mie.a fost tare simpatica.

nu dati cu pietre, dar nu scriu pt ca nu am dispozitia necesara.insa citesc cu mare interes tot ce scrieti.cand sunt suparata tare, mai intru un pic pe forum, citesc ce faceti voi si parca mi-e mai bine.

cu intarziere urez si eu LA MULTI ANI pt Annan si gasca ei, Saby, Maya,Mababei , Ilinca(cu si mai multa intarziere)si Claudela.Sa fiti sanatosi si fericiti.

IMI DATI SI MIE UN VOT? VA MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Pentru cititoarele si iubitoarele de limba germana:
-Iny Lorentz-Die Wanderhure

-Iny Lorentz-Die Tochter der Wanderhure
-Ulrike Schweikert-Die Tochter des Salzsieders&Die Herrin der Burg





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

sa zic si eu vreo doua despre scurta vizita la sovata.
voi nu stiti adevaratul motiv pt care am fost eu la sovata, dar vi-l zic eu acum.

IMI DATI SI MIE UN VOT? VA MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Olga, sa stii ca si eu am fost neadecvata de vreo doua ori, cand Andrei nu se culca nicicum: oboseala si nervi si la mine si la el si mi-am pierdut rabdarea: am ridicat tonul ( am tipat la el) si l-am pus nervoasa in patut si acolo l-am lasat urland...vreo 5 minute pana am redevenit om normal cat de cat. Horatiu era plecat, ca el isi pastreaza calmul in situatii de-astea. Sigur ca mi-a parut rau dupa ce am comis-o si ca stiu ca am procedat gresit, dar chiar nu mi-am putut controla reactiile pe moment.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m



yupiiiii

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

salutare

cu intarziere urez si eu LA MULTI ANI pt Annan si gasca ei, Saby, Maya,Mababei , Ilinca(cu si mai multa intarziere)si Claudela.Sa fiti sanatosi si fericiti.

IMI DATI SI MIE UN VOT? VA MULTUMESC

Maria




Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

gianina eu veau sa scrii in continuare meniul de la gradi chiar daca nu te rog in fiecare zi te acum ptr toate de pana acum si inca ptr cele urmatoare.

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

s-a trezit maria.

am fost la sovata sa-l cunoasca maria pe tata.o parte din cunostintele soacrei cred ca maria si-a facut aparitia la mine in burtik dupa concediul la sovata

IMI DATI SI MIE UN VOT? VA MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

s-a trezit maria.

am fost la sovata sa-l cunoasca maria pe tata.o parte din cunostintele soacrei cred ca maria si-a facut aparitia la mine in burtik dupa concediul la sovata

IMI DATI SI MIE UN VOT? VA MULTUMESC

Maria


...de aici ochii albastri

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput