La Dovlecelu' Vesel (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Mai fetelor spuneti clar si raspicat daca deranjeaza prezenta mea pe aici...fara suparare....duamnele fondatoare?

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

REFRESH....

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009


Mi tuuu!!!
Abia ce ma plostisem putin si mi-a sunat clopotelul: rifresh, mami, ca abia a inceput noaptea
Ma duc sa ma spal pe ochi ca sa incepem minunat Doar maine dimineata tre' sa sar in bocanci.

Va pupacesc, dragelor!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Buna seara

Ce bine ca am mai citit forumul ca m-am mai destins dupa o zi grea combinata cu diverse.

Pe de alta parte imi pare rau ca sunt atati dovlecei bolnaviori.

Hepi te salut, sa scti ca eu scriu doar mesajul asat in rest te las pe tine

Raluk ai fost super are in seara asta. Citeam mai demult ca ziceai de cresterea imunitatii si ca i-ai dat lui Alex picaturi de vit C. Si am tot stat eu si m-am gandit cum Raluk care e numai pe solutii din astea naturale i-a dat picaturi si nu suc de portocale, si m-am gandit ceva pana mi-am dat seama ca de fapt Alex nu bea nimic in afata de tzitzi . Deci tu ce ii mai dai lui Alex pt imunitate? si ce cantitati daca poti sa imi mai spui. Merci.



Cristina_Ana asteptam filmuletul cu Andrei, chiar asa groaznic, ca pare destul de nsol ce povestesti, saraca Emma.






Azi am fost cu Andreea la ortoped ca mi se area ca calca intr-o parte. Bineinteles ca a zic sa nu are nimic dar totusi sa ii facem radiografie de sold, i-am facut radiografiac, concluzia tot nu are nimic si tutusi sa venim la control inca o data si peste o luna cred sa ne linistesaca ca nu are nimic


Fetelor eu sampata, duminica sunt singura u Andreea daca iesiti intr-un parc ceva la plimbare sau faceti o intalnire as veni si eu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

..stiati www.youtube.com/watch?v=kXf3wx5nPXU" target="_blank">asta? e un clasic ...da asa rad eu acum :)) a se asculta cu sonor

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

sora mea....
NB!



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

scuzati greselile din mesajul anterior, nu e de la tastatura ci din cauza oboselii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

..stiati www.youtube.com/watch?v=kXf3wx5nPXU" target="_blank">asta? e un clasic ...da asa rad eu acum :)) a se asculta cu sonor

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo




mor aici...



Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

V-am .
Noapte frumoasa!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Am adormit Alexul, am pierdut vremea pe blog, apoi m-a chemat iar juniorul... si uite cate am pierdut...

Hepi auchhh m-ai simtit bine. Eram cam grabita . Nu stiu de ce, aveam impresia ca trebuie sa zic repede repede ce imi amintesc. Nu se poate compara cu raspunsul tau pentru Iulia. Super! Iulia sper sa fie bine maine si sa va lamuriti. Tin pumnii!

Dar uite ca s-a meritat sa dau un astfel de raspuns ca a aparut si Luci! Ce rau imi pare ca ati avut probleme... offff am emotii ce imi vei povesti. Pana atunci, sa aveti zile minunate! Oare te intalnesti cu Lili ? Si drum bun!

Hepi si Alex are dintii de jos strambi. Eu ii am strambi de tot, dar cei de lapte mi-au fost drepti .

Suede lasa ca am vazut eu ca nu e nici un mesaj editat . Mai, cica e foarte sanatos laptele de magarita , ma refer chiar pentru tusea magareasca. O fi folclor?

Lili la mine e mai bolovanos cel din care ii dau mai mult (ca-s somnoroasa noaptea si tot pe dreptul i-l ofer )

Hai mai Uka, eu credeam ca mireasa preferata a ta esti tu

Lili servici usor maine!

Monique uite azi am citit si am raspuns aici. Vitamina C nu-i dau zilnic, i-am dat cat a fost bolnavior. Sunt cu naturistele, dar nu i-am dat inca portocale . Iar simt simt puternic ca nu am raspuns la inaltimea postarilor mele din trecut si la asteptarile lui Hepi. Dar promit ca imi fac tema si revin cu imunitatea asta... Nu de alta, dar asa ma voi simti si eu mai stapana pe situatie!

Uka am noroc ca stiam filmul, altfel ce ma faceam, ca trebuie musai cu sonor...


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Sunt sigura ca nu v-ati culcat, doar stati deoparte ca sa ma duc la culcare ca e tarziu si sunt obosita

Va tzuc! Noapte buna!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput