sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Yasmine, sa iti traiasca baiatul! La multi ani Ansreas!

Maru, pe la mijlocul lunii Decembrie ce zici de o intilneala? Tu iti iei vacanta de Craciun?

Gaby, tare povestelea cu absorbantele... Inseamna ca aveti o relatie frumoasa si deschisa tu si baiatul tau de nu s-a rusinat sa spuna asta!
Am pe birou o felicitare in care scrie "Fourty is knowing what you want and making it happen"

Q, multumesc mult de urare. Daca nu ma inseala memoria parca si tu esti scorpioanca, nu? La multi ani si tie, sa ai parte de noroc, sanatate si zile insorite!

Mamagiuliei, sanatate lu Giulika!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mijlocu lui decembrie suna tare bine.
Da, imi iau vacanta, nu eram f convinsa, dar acum m-am convins singura. Imi iau vacanta, ca iar sunt obosita muci, imi dau seama dupa cat de mult port ochelarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

sorry, toti 3! (fie-ti mila, is baba, trecuta de 40 de ani)
Citat:
citat din mesajul lui Yasmine

Citat:
citat din mesajul lui maru

La multi ani Andreas de Yasmine!
Sa cresti mare, sanatos, bucuros si norocos! Yasmine, sa fii sanatoasa sa te bucuri de amandoi pruncii!

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


Neah, de toti trei , merci mult.




Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


Maru iarta-ma dar, am un fix de cite ori e vb despre unul dintre copii sa amintesc de ceilalti doi, stiu ca nu e nevoie, dar mi-a intrat in sange tre sa ma controlez sa incetez cu asta.

Va multumesc din suflet pt. urari asemenea va doresc si voua sa va bucurati de copii sa fiti sanatosi cu totii, astfel veti putea muta muntii, stiu ca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Aseara am dat 150 lei sa aflu ca de fapt nu am otita, ci artroza mandibulara si inca de nush care, ca nu se poate citi pe reteta, si din cauza asta nu dorm cu noptile Si mai am de mers la niste analize, ca sufar de hipoacuzie (asta o stiam demult, dar daca tot am ajuns la orelist, macar l-am intrebat si de asta). Bine ca urechea cealalta e sanatoasa.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Gabi, sanatati la tine
Noi bronsitam in duet, io`s mai bine, Giulik are mucii pana la genunchi
Qamar ... asteptam un semn ceva orice sa stim cum sunteti.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Gabi, imi pare foarte rau de problemele de sanatate. Suna tare aiurea artroza asta - ce tratament sau terapie exista? Multa, multa sanatate!

Daria, si voua va doresc multa sanatate, tot o trageti cu bolile cam de multisor, daca nu ma insel! :( Aveti grija de voi!

Binecuvantareamea de azi: ningeeee!!! Adica am avut deja zapada, dar de ieri ninge serios, fara pauza si mergem azi la sanius! Talal Jasminei a zis c anu mai vine azi ci abia maine dupa ea, tot din cauza vremii, deci daca o sa vedeti o femeie care trage doi copii la deal eu is aia! Sper s anu fac eu ceva atac, ca nu am facut sport de muuult!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Fetelor...nu mai scrieti pe aici?
Noi va anuntam ca tatal Biencutei,in urma unor certuri...generate de movitul ca suna numai la ore nepotrivite sa vorbeasca cu Bia si maretei concluzii la care a ajuns el si anume ca eu m-am mutat in Bucuresti ca sa duc fata departe de el si nu ca sa o fac bine...a ales de buna voie si nesilit de nimeni sa ne anunte ca il doare undeva de noi si ma ma trimita la al cu coarne impreuna cu Bia...plus inca alte cateva cuvinte grele la adresa printesicii mele...
Eu nu mai sunt dispusa sa tolerez nimic din partea lui,i-am adaugat numarul la lista de repinse si daca vreodata v-a regreta ce a spus,desi ma indoiesc...sa ma cheme in tribunal...
Doare atat de rau ce mi-a zis ... e si copilul lui...cum o fi putut Doamne sa vb asa?Ma face sa simt ca il urasc...

Laura,mamica de minune Bianca...sau doua suflete roz

Adevaratul camin nu este cladit cu mainile, ci cu inima.
Speranta este ea insasi un soi de fericire si ,poate, principala fericire pe care aceasta lume o ofera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Lala bucura-te ca ai scapat de el. Ar fi bine sa nu-si mai aduca aminte de voi niciodata. E mai simplu pentru toti.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Binecuvantarea mea de azi: s-a pronuntat divortul. Am custodia copiilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Felicitari Casandra! De acum incepe o noua viata!
Sa fii fericita alaturi de puiutii tai!

Mergi la inceput