Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

Happy_in_TO

1347 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happy_in_TO un Mesaj Privat
Yasmine, sa iti traiasca baiatul! La multi ani Ansreas!

Maru, pe la mijlocul lunii Decembrie ce zici de o intilneala? Tu iti iei vacanta de Craciun?

Gaby, tare povestelea cu absorbantele... Inseamna ca aveti o relatie frumoasa si deschisa tu si baiatul tau de nu s-a rusinat sa spuna asta!
Am pe birou o felicitare in care scrie "Fourty is knowing what you want and making it happen"

Q, multumesc mult de urare. Daca nu ma inseala memoria parca si tu esti scorpioanca, nu? La multi ani si tie, sa ai parte de noroc, sanatate si zile insorite!

Mamagiuliei, sanatate lu Giulika!

live and let live
Mergi la inceput

maru

6179 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimaru Adauga semn de carte la raspuns Trimite maru un Mesaj Privat
mijlocu lui decembrie suna tare bine.
Da, imi iau vacanta, nu eram f convinsa, dar acum m-am convins singura. Imi iau vacanta, ca iar sunt obosita muci, imi dau seama dupa cat de mult port ochelarii

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/
Mergi la inceput

Yasmine

1882 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Yasmine  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Yasmine Adauga semn de carte la raspuns Trimite Yasmine un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui maru

sorry, toti 3! (fie-ti mila, is baba, trecuta de 40 de ani)
Citat:
citat din mesajul lui Yasmine

Citat:
citat din mesajul lui maru

La multi ani Andreas de Yasmine!
Sa cresti mare, sanatos, bucuros si norocos! Yasmine, sa fii sanatoasa sa te bucuri de amandoi pruncii!

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!

Neah, de toti trei , merci mult.

>>Daruieste lumii un zambet si toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
C+AN+YS+ML

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!

Maru iarta-ma dar, am un fix de cite ori e vb despre unul dintre copii sa amintesc de ceilalti doi, stiu ca nu e nevoie, dar mi-a intrat in sange tre sa ma controlez sa incetez cu asta.

Va multumesc din suflet pt. urari asemenea va doresc si voua sa va bucurati de copii sa fiti sanatosi cu totii, astfel veti putea muta muntii, stiu ca se poate.

>>Daruieste lumii un zambet si toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
C+AN+YS+ML
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
Aseara am dat 150 lei sa aflu ca de fapt nu am otita, ci artroza mandibulara si inca de nush care, ca nu se poate citi pe reteta, si din cauza asta nu dorm cu noptile Si mai am de mers la niste analize, ca sufar de hipoacuzie (asta o stiam demult, dar daca tot am ajuns la orelist, macar l-am intrebat si de asta). Bine ca urechea cealalta e sanatoasa.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Gabi, sanatati la tine
Noi bronsitam in duet, io`s mai bine, Giulik are mucii pana la genunchi
Qamar ... asteptam un semn ceva orice sa stim cum sunteti.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
Mergi la inceput
adinag
adinag

3278 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adinag un Mesaj Privat
Gabi, imi pare foarte rau de problemele de sanatate. Suna tare aiurea artroza asta - ce tratament sau terapie exista? Multa, multa sanatate!

Daria, si voua va doresc multa sanatate, tot o trageti cu bolile cam de multisor, daca nu ma insel! :( Aveti grija de voi!

Binecuvantareamea de azi: ningeeee!!! Adica am avut deja zapada, dar de ieri ninge serios, fara pauza si mergem azi la sanius! Talal Jasminei a zis c anu mai vine azi ci abia maine dupa ea, tot din cauza vremii, deci daca o sa vedeti o femeie care trage doi copii la deal eu is aia! Sper s anu fac eu ceva atac, ca nu am facut sport de muuult!!!

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)
Mergi la inceput
LaLa_20
LaLa_20

2308 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaLa_20 Adauga semn de carte la raspuns Trimite LaLa_20 un Mesaj Privat
Fetelor...nu mai scrieti pe aici?
Noi va anuntam ca tatal Biencutei,in urma unor certuri...generate de movitul ca suna numai la ore nepotrivite sa vorbeasca cu Bia si maretei concluzii la care a ajuns el si anume ca eu m-am mutat in Bucuresti ca sa duc fata departe de el si nu ca sa o fac bine...a ales de buna voie si nesilit de nimeni sa ne anunte ca il doare undeva de noi si ma ma trimita la al cu coarne impreuna cu Bia...plus inca alte cateva cuvinte grele la adresa printesicii mele...
Eu nu mai sunt dispusa sa tolerez nimic din partea lui,i-am adaugat numarul la lista de repinse si daca vreodata v-a regreta ce a spus,desi ma indoiesc...sa ma cheme in tribunal...
Doare atat de rau ce mi-a zis ... e si copilul lui...cum o fi putut Doamne sa vb asa?Ma face sa simt ca il urasc...

Laura,mamica de minune Bianca...sau doua suflete roz

Adevaratul camin nu este cladit cu mainile, ci cu inima.
Speranta este ea insasi un soi de fericire si ,poate, principala fericire pe care aceasta lume o ofera.
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
Lala bucura-te ca ai scapat de el. Ar fi bine sa nu-si mai aduca aminte de voi niciodata. E mai simplu pentru toti.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat
Mergi la inceput
casandra
casandra

3088 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite casandra un Mesaj Privat
Binecuvantarea mea de azi: s-a pronuntat divortul. Am custodia copiilor!

A spune te iubesc Ónseamna a spune nu vei muri
Mergi la inceput

maru

6179 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimaru Adauga semn de carte la raspuns Trimite maru un Mesaj Privat
Felicitari Casandra! De acum incepe o noua viata!
Sa fii fericita alaturi de puiutii tai!

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com