sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Casandra Cum mai esti?



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Ma uit la partea buna a lucrurilor: din casatoria asta au rezultat 2 copii, deci e de bine :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Maine, infatisare la tribunal.
Magarul, a contestat cererea. In ultimul moment, acum cateva ore a trimis afidavit-ul. Citesc si nu imi vine sa cred ce a scris acolo. Sper sa reusesc sa adorm in noaptea asta, ca maine dimineata la 7:30 ma intalnesc cu avocata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandra

Maine, infatisare la tribunal.
Magarul, a contestat cererea. In ultimul moment, acum cateva ore a trimis afidavit-ul. Citesc si nu imi vine sa cred ce a scris acolo. Sper sa reusesc sa adorm in noaptea asta, ca maine dimineata la 7:30 ma intalnesc cu avocata.

A spune te iubesc înseamna a spune nu vei muri


Capul sus, privirea inainte!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Casandra, o imbratisare mare si de la noi
Sa vii cu vestile bune

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

imi cer scuze ca dau buzana la voi, dar am o intrebare.
poate un copil de 7-8 ani sa calatoreasca singur la tatal, aflat intr-o tara din Europa? calatorie cu avionul, de cca 2 ore. mama iinterzice cu desavarsire copilului sa mearga la tata, sub pretext ca tatal nu trebuia sa plece din tara. copilul doreste, mai ales ca e atasat de tata. nu exista decat o intelegere verbala, dupa divort, ca vacantele vor fi jumate jumate.
eu personal nu pot vorbi cu mama in cauza, din ratiuni obiective.


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Casandra, vesti?

Kari, nu stiu exact daca poate calatori, dar sincer eu nu mi-as lasa fata singura.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Am obtinut un agreement partial.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ideea e de fapt, cum priviti voi acest aspect. daca tatal este relocat intr-o alta tara, pentru un timp indelungat, mama oare nu trebuie sa lase copilul sa calatoreasca in vacanta la tata? singur ...nu e chiar singur, ptr ca e insotit de un membru al echipajului.
eu mi-am lasat copii sa zboare singuri de la 6 si 7 ani. si n-au avut niciodata probleme.
vreau sa inteleg daca exista motivatii serioase sau mama se opune doar ptr ca nu vrea acel lucru.
o solutie ar mai fi ca mama sa insoteasca copilul, dar sa-si plateasca singura biletul, ceea ce bineinteles nu doreste.


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

ok, Kari, explic mai pe larg. Daca el vrea sa-si duca copilul acolo, sa vina dupa el, cu conditia ca omul sa fie in concediu. Nu-mi convine sa-mi duca neneFane sau nush cine copilul in capatul lumii, si acolo taicsu sa lucreze toata ziua, iar copilul meu sa stea cine stie pe unde singur intr-o tara straina, si sa-si vada tatal doar seara inainte de culcare. Ori vine dupa el si mi-l aduce inapoi, ori vine si sta cu el. Asa as proceda eu.

Casandra, asta ce inseamna de fapt????

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput