sa ne numaram binecuvantarile (cap.7)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

of Happy, nu te mai consuma! Ai facut ce trebuie! Gandeste-te la fete! Gandeste-te la tine!
El nu a stiut sa pretuiasca prietenia voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Happy, gandeste cum am gandit eu: esti prea citita, prea trecuta prin toate ca sa pui la suflet santaje emotionale.
Nu trebuie, nu are rost, ai in ce-ti investi energiile.
Bine ca a plecat, bine ca n-a facut scandal, bine ca a lasat cheile.
Putea fi mai rau. Crede-ma pe cuvant
Si nu uita ca toate lucrurile se intampla cu un scop din care avem doar de invatat

Sabina, daca mai scrii cate-un cuvant pe blog ma pun sa strig. Cum esti ???

Ana, astea sunt detalii nesemnificative Si nu ireparabile.
Cand fetele vor fi mari si isi vor dori sa plece, atunci incepe timpul nostru Io nush dice nu gandesti pozitiv
Fiecare etapa va avea avantaje si dezavantaje, ca acum

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=6" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Da Daria ai dreptate e un fel ciudat de sare si piper in toata treba asta si cand spun asta ma gandesc la istoria mea de viata, la istoria ta de viata, a lu Happy - a mamelor singure. Si intr-adevar e o binecuvantare care bate toate frustrarile si realizez ca toate framantarile mamelor singure sunt crampeie de curaj in fata nefericirii pe care probabil o aducea ramanerea in relatie - pentru fiecare femeie care scrie aici si nu numai. Si ma simt mai bine azi. Eu nu prea stiu sa gandesc pozitiv din pacate.

Imi cer scuze daca ma bag unde nu -mi fierbe oala dar m-am gandit si la Happy cand am scris ceea ce am scris mai sus. Eu am lucrat vreo 5 ani intre turci si cred ca le stiu mentalitatea. Ei cred ca sunt ,,comandantii'' femeilor si cred ca baiatul respectiv s-a simtit ranit ca a fost dat el dat afara si de asta a plecat cum a plecat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Happy bravo.Daca s-a purtat asa inseamna ca ai procedat corect.Tu nu ai nici o treaba nu-l iubesti si gata.Ai fost doamna ai luat o palma ,la figurat,gata.
Ai viata ta si lasa-l pe magar in pace.Of am jignit un animal muncitor si incapatanat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Happy, ai facut bine ca l-ai dat afara, inainte sa se intample ceva intre voi! Si e bine sa nu-i raspunzi mesajelor lui, nu are ce cauta in viata voastra. Totusi daca era un domn fata de voi, macar va invita pe toate 3 la o cina de adio inaintea plecarii si cel putin trebuia sa te intrebe daca iti datoreaza ceva bani pentru tot deranjul (ca totusi a consumat curent, apa, etc...) Yala ar fi bine s-o schimbi cat mai repede totusi...

Ripley, daca vrei solutii pentru noul blog, ai acolo subiectul meu mai vechi pe aceeasi tema, daca e vorba de porcii de pe matrimoniale...

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

acum ca s-a incheiat cu bine (speram) acest capitol de cosmar din viata lui Happy, va invit la un nou capitol

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput