Ghiocei de Martie-Aprilie***256***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Vestea buna numero 1:
Sambata ajung si eu la Sovata!!
Vestea buna numero 2: l-am sunat pe profu' indrumator si zice ca de ce n-am ramas dupa examen, ca ei au iesit cu rezultatele atunci...si mai zice:"felicitari, ati luat 10! de altfel singura cu 10!"
Dic cerbu', amu-s si shefa de an, hihi...

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Olga, super pozele din Turcia, voi suntei faine rau de tot iar David e deja baietel mare si frumusel foc. (Mai multe nu spun ca iar mi-o iau pe coaja de la Gia si se supara si cuscra Simona, ii al tau, al tau Gia )

Inapreda, stii cum se zice, "vrei calule ovaz". Normal ca vreau baticuturi daca se poate . Da-mi un PM cu amanuntele sau cu nr. de telefon sa vorbim.


Floric, preturi acceptabile inseamna cam de la 50 Ron in sus (eu pe ghetele Iuliei am dat 59 Ron), au si colectie de la Roberto Cavalli la care sandalutele incep de la 200 Ron.

Novus, i-am cumparat azi de la Daichmann cizmulite Iuliei, sunt maro cu blanita. M-am uitat pe sit-ul lor dar nu au modelul pe care l-am cumparat asa ca eu zic sa te risti sa intri la Tg. Mures nu se stie. Nu am mai avut rabdare sa merg la Melania, e la vreo 40km de Oradea si nu stiu daca cizmulitele lor sunt cu blanita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Uali, sun mega super frumoase aranjamentele tale

Ilinca, F E L I C I T A R I!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Salutare!

Am intrat sa le urez excursionistelor vesele drum bun si vreme frumoasa ca distractia stiu sigur ca e garantata!

Pisik, un La multi ani intarziat, dar din toata inima !

La multi ani, Florinela

Ilinca, felicitari pentru reusita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

ILINCA FELICITARI


Fetele nu stiu de unde dar pe Rares l-au apucat mucii...Sa inceapa ceva de sezon. Ieri mi s-a parut mie ca tusea nu e de inecaciune dar am zis ca poate mi se pare. Cand colo in seara asta e fornait si ii curg mucii aposi ca la robinet. Ce-i de facut?


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

ILINCA FELICITARI


Fetele nu stiu de unde dar pe Rares l-au apucat mucii...Sa inceapa ceva de sezon. Ieri mi s-a parut mie ca tusea nu e de inecaciune dar am zis ca poate mi se pare. Cand colo in seara asta e fornait si ii curg mucii aposi ca la robinet. Ce-i de facut?


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



Seara buna!
Floric, eu ii scoteam "productia" cu batista bebelusului si ii pun Vibrocil pentru desfundat.
Fetelor, sa aveti DRUM BUN LA SOVATA SI DISTRACTIE MAXIMA!!! Astept cu nerabdare impresii si poze.
LA MULTI ANI, FLORINELA!!!

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Ilinca, FELICITARI! Chiar ca beau in cinstea ta....o bere de la barbatu-meu

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Ayla,mai treci si pe la noi!
Am vazut poze cu Luana! la 20 de luni E splendida! o adevarata domnisoara

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Eu sunt suparata. A intervenit ceva la serviciul lui H. si ziua de maine pe care si-o luase libera s-a transformat in zi de lucru, ...s-a convocat nu stiu ce sedinta si nu se accepta absenta...Sa n-o mai lungesc, ca-s trista si furioasa, ajungem cel mai devreme maine seara la Sovata si cel mai tarziu sambata dimineata.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ilinca, nici nu mi te inchipuiam altfel decat prima!

Florinela, la multi ani!




Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput