Abdomen extra plat (46)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

auzi si la mine: "sint vesela si bucuroasa"
am uitat sinonimele in limba romana...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am uitat sa spun: imi place de Shaun ca desi am slabit nu mi s-au uscat tzatzele
nu stiu prin ce minune...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

am scris ceva...si conexiunea a disparut

pana nu-mi cade din nou Allure arati mortal!

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

DEUS, stai ca am completat cu poze noi Costum de baie, regulamentar!
Ce a putut sa faca baiatul asta cu mine in numai 3 saptamini, e de groaza...m-am oprit din Insanity ca nu mai vreau sa slabesc, vreau tonus/ muschi mai mari...acum ma axez pe Tony din nou.
Pe Shaun o sa-l mai iau la intrebari numai daca fac abuzuri culinare...

Detoxul meu a functionat!

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Asa ma ambitioneaza cand va vad

Ieri am facut un trail de pe aici, cu carutul, nici nu stiu cati km am mers, cam 1 ora.. M-am simtit biiine, dar azi dimineata cand m-am sculat aveam o durere de spate ingrozitoaare , cam ca aia de dupa nastere... Se poate sa fie de la mers? N-am alergat, doar mers usor..

Si la mine s-a blocat cantarul, la 62, nu's cum sa mai fac sa il scad, dar pe de alta parte trebuie sa mananc pt ca alaptez...

revin ca tre sa culcbebeul

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

neata..nu mai rezist, dau papagalul,nu ma mai lasa nici sa dorm cu tipetele lui, rabdarea mea are si ea o limita

imi beau cafeaua si ma apuc de putin sport lejer ca pentru o zi de duminica, 30-40 de min greutati cu Chalene

Xio iti sta bine cu bretonul ala si parul aranjat asa

cat despre cantar si la mine la fel, ii blocat la 48 si mananc bai nene ca o vaca, cateodata ma rog de el sa urce ca sa ma mai potolesc, dar nimica..metabolismul meu cred ca s-a schimbat multtttt de nu il mai intereseaza pe el berea mea bauta la 11 noaptea, alunele si alte bucurii
sper sa ma tina mult si bine, pentru ca eu iubesc si sportul la nebunie dar si mancarea delicioasa si mai ales berea


ieri, in loc de sport, am fost la shopping si mi-am luat o geaca de piele foarte misto si gasisem si o pereche de blugi dar ar fi fost ok o marime mai mica si nu mai aveau..parca i-as lua si asa ca poate ma mai ingras si eu 1 kg pe timpul iernii...
ma mai gandesc, ca nu vreau sa dau iar o caruta de bani si sa nu ii port

bye, bye... o zi faina

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Allure arati foarte bine, cred ca rupi ceva gaturi pe acolo:-) la job am sentimentul ca nu esti f iubita de femei:-)))

Macrina - tu alaptezi asa ca nu te stressa:-) spatele de la postura, socul cauzat de pasii prea apasati...stai pe spate cu genunchii la piept - se relaxeaza bine coloana si ai mare grija la modul cum ridici greutati(inclusiv bebe)

sa aveti o zi frumoasa

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

gata..40 de min chest and legs cu Chalene

o duminica superba sa aveti

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Hello people!!!! I'm back!!
In primul rand am vazut niste poze suuuppeerrr!!!!
Allure arati intr-un mare fel!!!!
Xio iti sta f. bine tunsa si cu buclele. Esti super draguta!!!
Eu cu sportul am facut pauza zilele astea, dar in schimb m-am luat la tranta cu niste borcane ieri, ca am facut curat in camara si am spalat la ele de mi-au iesit pe gat , iar azi am aranjat in dulap vesela. Maine ma duc la fak. si am programat o sesiune de shopping pt. ca vreau sa imi iau o fustita gri de stofa asa ca o sa fac sport mergand mult!
Gata am fugit acasa si revin maine dupa-amiaza. si sa aveti o dupa-amiaza placuta!!









........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput