Albinutze de Mai-Iunie[90]Alic, te vrem soferita!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Neata!
Alic, tinem pumnii stransi si asteptam cheful de dupa.

Noi tot cu mucii pana-n glezne tuse si vai de noi.
Am citit ca unii copilasi (era sa scriu bebei) beau lapte serios, la noi e o mare problema. Cu chiu cu vai bea putin dimineata si seara (mai putin de 100ml), iaurtul nu-l refuza dupa-amiaza in schimb. Sper sa fie doar o faza.

O zi senina tuturor!

P.S. Pentru poze ne gasiti pe mess. (andreeatzui)

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bebe Beca
CARLA, saru'mana pentru raspuns. Noi luam oscillo cate un tub intreg, daca spui ca nu le strica, atunci e bine. De fapt, le-am dat conform prospectului.

Ioana, Rebeca (16.05.2004), Sara (17.04.2009) si 16+
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca






Nu le strica, dar nu are efect mai bun decat 2 capacele. Strica doar la buzunar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutre!
Hai Alic!
Sunt obosita! Azi noapte nu am reusit sa aud fata cand plangea de foame! S-a trezit Bogdan sa mi-o aduca la san, a schimbat-o! Sper sa mearga David la gradi ca astea doua saptamani m-a terminat! Il bate pe fratesau numai in cap, tipa de iti muta urechile... Nimic nu-i convine uneori! Si a luat-o zdravan de la mine in 2 reprize ca m-a scos din minti... Si pedepsit la greu....Vreu sa descarc poze azi sa va mai arat rozioara!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Draguta tocmai s-a kk-cit pe mine! I-am ridicat picioarele sa o sterg si ia dat drmul in jet pana pe piciorul meu...
Matei s-a bagar dupa televizor, cu fratesau ajutor, iar daca nu eram in zona, culegeam de pe jos TV-ul...

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Fetelor am pus poze noi de aici!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badriana spune:

alynta...ce grasunica frumoasa ai tu acolo, tare faza cu kka, imi aduce amintiri. Pe Andrei l-am tinut cateva zile departe de gradi si m-a capiat si pe mine, te intzeleg perfect. Cred ca in mod special baietzii sunt atat de agitatzi!

Carla...cand ai putzin timp poate postezi schema de tratament cu homeopate. Andrei iar mi-a facut rosu in gat, vad ca si Irina e nitzel ciupita Exista homeopat si pentru candidoza ca Irina mi-a facut vaginala in urma antibioticului.... Merci frumos

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

buna fetele!!

pot sa va spun ca mai avem o maseluta, in total 8 dinti si 3 maselute!!!

cosminica, cum a dormit printesa asta noapte?? sper ca mai bine...

cris, ti-ai adus aminte pt ce erau banii?? cate grade aveti in casa de doarme mirunelu doar cu body?? ca la noi erau ieri 20 spre seara, asa ca am facut caldurica...

oana mvt, nu o fi de la maselute?? matei a dormit ceva mai bine aseara, dar, asa cum am scris mai sus, tocmai ce a mai rasarit o maseluta...te cred, ca si pe mine ma termina, dar crestem noi...

carla, am inteles. saru-mana de informatii. asa ma mai destept si eu, ca tare-i greu la batranete...
a trecut raceala?? la fete

beca, a revenit sara la sentimente mai bune si a inceput sa manance?? sau tot in greva foamei este?? mie imi place sa cred ca pana pe la 5 - 6 ani vor dormi puii nostri la amiaza...sau sper la prea mult??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

serialbastre, multa sanatate cezarei!!

alynta, m-a amuzat faza cu kk, dar cred ca nu si pe tine. despre baieti, stiu ca e greu. pe mine ma innebuneste doar unul mic, dar la tine sunt 2 plus buburuza mica. parca spuneai ca o sa-l ia mama ta pe matei, nu?? si daca david va incepe gradinita, ai avea si tu putina liniste.
am vazut si pozele. cat e de draguta in rochita!! cum e maria?? galagioasa?? doarme noaptea?? mananca bine??

meniul pe azi
- dimineata - para cu nectarina, biscuiti si cereale
- pranz - ciorba de perisoare cu smantana
- la somn - 250 ml formula
- la trezire - ou cu piure de legume si putin unt
- seara - paste cu carne si sos (va manca cu noi) si un iaurt muller cu banane
- la somn - 250 ml lapte uht

astept cu interes si meniurile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminica spune:

buna!

cris noi suntem bine, multumesc de intrebare. poate ai pus banii deoparte pt saptamana la Moeciu, zic si eu.

otiliap azi noapte ne-am trezit de 2 ori. asa mai merge!!

mami de ELIZA
http://lb2f.lilypie.com/rAMSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Alynta, am admirat pozele. Sa-ti traiasca minunile!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput