Nunta la Palatul Snagov - Ce fel de tinuta?

Nunta la Palatul Snagov - Ce fel de tinuta? | Autor: mirelam

Link direct la acest mesaj

Poate stiti sa ma sfatuiti, la o nunta la Palatul Snagov, cum trebuie sa fie tinuta? Musai rochie lunga? Sau merge si altfel?
Si daca mai stiti sa fie si alte lucruri mai deosebite care tin de protocol acolo. Nu de alta dar sa nu ma fac de ras, ca n-am mai fost acolo



AM uitat sa mentionez ca mergem ca cunostinte ale mirilor, nu suntem rude ....daca asta are vreo importanta la tinuta....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luisa1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirelam

Poate stiti sa ma sfatuiti, la o nunta la Palatul Snagov, cum trebuie sa fie tinuta? Musai rochie lunga? Sau merge si altfel?
Si daca mai stiti sa fie si alte lucruri mai deosebite care tin de protocol acolo. Nu de alta dar sa nu ma fac de ras, ca n-am mai fost acolo

Mirela, mamica lui Andrei

AM uitat sa mentionez ca mergem ca cunostinte ale mirilor, nu suntem rude ....daca asta are vreo importanta la tinuta....


Anul trecut a fost o prietena buna de-a mea, la o nunta, la Palatul Snagov, si-a comandat un sari asemantor cu acesta : http://www.cbazaar.com/party-wear-saree/lehenga-style-drapes/astonishing-lehenga-saree-p-sakkc1129.html , ce sa-ti spun, am vazut fotografiile, a reusit sa fie unica .

ups! Postarea ta este din 2010!!! In fine, poate citeste altcineva care are o problema ca a ta!

Mergi la inceput