Concurs de creatie cu ideile de la Tide

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor! Premiile vor fi trimise prin posta - insa va rugam sa aveti putina rabdare in cazul in care nu ajung repede.





O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Am fost aseara sa-mi iau premiile de unde mi s-a indicat Multumesc mult; sunt f frumoase!
Ma asteptam sa primesc doua umbrele ....imi facusem planuri ca o sa bucur pe cineva oferindu-i un cadou frumos ....
Si tricoul imi place tare, chiar daca e cam XL , dar sigur o sa+mi vina mai bine la vara cand o sa am 7-9 luni de sarcina
De geanta, ce sa zic ...e preferata mea!



Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & (DPN 07.07.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Eu nu am cum sa ajung sa iau premiile, ar fi fost super sa poata fi trimise prin posta. In cat timp se pot lua?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Am rezolvat problema cu livrarea am rugat pe cineva sa mi le ia.

Sunt superbe toate, multumesc foarte mult!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaangy spune:

si cei care au castigat din provincie nu sunt trimise prin posta?
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Din cate am inteles doar cele din Bucuresti au trebuit sa se duca sa si le ridice... Pt cele din provincie or sa le trimita prin posta !

Totusi as vrea sa intreb...am zis nu-i bai, dar asa...Din cate am vazut la mine era o umbrela+ premiul special, doar ca eu am primit doar premiul special... adica umbrela+geanta+tricou.
Nu trebuia sa fie umbrela + umbrela+geanta+tricou?....Doar intreb !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & (DPN 07.07.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Despre premii:

- cei din Bucuresti le-au ridicat deja.
- anaemi ai dreptul la toate premiile. Poti sa mergi sa ridici ce iti lipseste.
- dupa 2 incercar (?!?) cei de la posta nu au acceptat modul in care a fost impachetata umbrela pentru provincie. Asa ca urmeaza sa trimitem prin curier rapid...

Ii asteptam pe toti cei care au primit premiile sa ne trimita o poza cu ele. In acest fel vor stimula si alti parinti sa participe la concursurile Desprecopii.com

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Multumim kid pentru fotografiile trimise cu unul din premiile castigate - ii asteptam si pe ceilalti castigatori sa ne trimita cate o fotografie

www.desprecopii.com/Images/Upload/t12.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/t23.jpg" border="0">


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Am trimis si eu 2 poze cu premiul castigat.

Chiar daca mi s-a dat doar premiul special,nu si cel tras la sorti...piticii mei au fost f incantati. Umbrela, mai ales, o folosesc si ei prin casa... cand "sunt la plaja"

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & (DPN 07.07.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/anemi1.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/anaemi2.jpg" border="0">

Multumim de fotografi anaemi - ma voi interesa de celalalt premiu


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput