Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

Apropos de pantofi, eu am luat recent unii de la firma Ecco - au toc destul de mare (pentru mine), si totusi sunt comozi. Cica sunt specializati in incaltaminte comoda... poate ma invart de o poza sa o pun pe cont (daca pasioneaza pe careva)

Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

AMR 0.5 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!


da, pe mine

eu o sa pun cu ai mei zilele astea..

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)


Felicitari ptr stelute!
Vezi ca in cutia de pantofi am pus bonul, facuse vanzatoarea cu markeru roz pe el. Cu bonul ala, pana la sf lunii adik inca 2-3 zile ai reducere -40 RON din orice altceva ai cumpara de la ei. Spor la shopping

de Yannis


AMR ... da nu le mai pun ca cica nu se vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj
Da ...si ce preturi,fratele meu Ametesc
Eu i-am luat lui fiu-mio pijamale din alea intregi cu 10 ron :M&S,George si altii ca eiSunt albe,simple ,una are un leu(animalul,nu banul:D) pe piept Dragute,foarte practice Mi-ar fi placut colorate dar la banii mei nu imi permit sa am pretentii M-am bucurat ca sunt noi si ca am descoperit magazinul respectiv E un magazin caritabil "Little people" Hainele sunt majoritatea noi(oricum eu i-am luat noi)Ce ma enerveaza la magazinul asta e ca scot doar cateva articole pe zi la vanzare Si au multe articole de vara Cred ca asteapta sa le vanda pe alea

Bucura-te de anii copilariei copilului tau - pentru ca trec asa de repede !

mami de 2 ochi albastri


Super!
Sa le poarte sanatos!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui gratiana77

Trebuie sa ii cumpar la buburuza un scaun auto ca nu mai merge cu scoica, dar nu stiu de care sa ii iau. Voi ce scaune le-ati luat?

de buburuza Amaris-Stefania (26.01.2010)



Eu i-am luat un Britax First Class Plus care se poate folosi de la nastere (eventual pt un fratior/surioara de acum) pana la 4 ani. L-am luat second de pe ebay si m-a ajuns in jur de 2 mil.
Fetele au cumparat de pe bebeshopp tot Britax, Evolva 1-2-3 cred, care este bun de acum pana la 11 ani!!!
Mai este un pufulete care are un Maxi Cosi si mamica lui este f multumita, am mai auzit si recomandari pt cele de la Inglesina.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Mara a primit o www.amazon.com/Lets-Play-Together-Melody-Mixin/dp/B000GBA6MU" target="_blank">jucarie noua, cantacioasa o face mama.

Am probat si scaunul auto (in casa) si ii place tare mult...sta ca o mica printesa in el si il studiaza. Sper sa-i placa la fel de mult si in mers.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Lorex felicitari pt albastreala, asteptam poze cu pantofii.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

Apropos de pantofi, eu am luat recent unii de la firma Ecco - au toc destul de mare (pentru mine), si totusi sunt comozi. Cica sunt specializati in incaltaminte comoda... poate ma invart de o poza sa o pun pe cont (daca pasioneaza pe careva)

Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

AMR 0.5 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!


da, pe mine

eu o sa pun cu ai mei zilele astea..


www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)


Felicitari ptr stelute!
Vezi ca in cutia de pantofi am pus bonul, facuse vanzatoarea cu markeru roz pe el. Cu bonul ala, pana la sf lunii adik inca 2-3 zile ai reducere -40 RON din orice altceva ai cumpara de la ei. Spor la shopping

de Yannis


AMR ... da nu le mai pun ca cica nu se vad



eu? stelutze???


www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

NEATZAAAAA,

Dau cafeaua???

mmm...imi placeau mai mult stelutele rosii..


www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

multam de cafea lorex.
la multe lunite maia ilinca de haircut.sa cresti mare si sanatoasa!

Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

eu am nevoie de cofe. daca ieri noapte a dormit all night azi noapte a dormit pe picioare.il puneam jos kand adormea incepea iar sa se foiasca, iar pe picioare... deci o noapte buna una proasta

Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:



'neatza
azi nu am dus-o pe daria la gradi ca nu aveam ci cine lasa pitica

Citat:
citat din mesajul lui miremia


Dastefa Miruna este super avansata!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010) [/teal]

AMR 6 kg

dar mai sunt destule aspecte la care Miru nu sta prea bine
dar nu le-am mai zis acum

Mergi la inceput