Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Tulcence ? (12)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 21

ancamak

Romania, Tulcea
1326 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiancamak Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancamak un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gabi!

eu locuiesc pe langa Marinaru, dar vin destul de des la mama care sta langa autogara, asa ca...............
Mergi la inceput

ancamak

Romania, Tulcea
1326 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiancamak Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancamak un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari Silvi pentru premiul castigat
Mergi la inceput

silvi8

Romania, Tulcea
1294 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite silvi8 un Mesaj Privat  Reply with Quote
care premiu anca? n/am castigat nika...
si sa stii ca stai aproape de mine si de arisa. eu stau peste drum de farmacia 71, pe colt. si ea putin mai sus...

crina nu mai e bolnava! adica putin mai tuseste si mai are muci dar are chef de nebunii, nu ma vrea sa doarma si mananca iar ca inainte. vineri mergem la dr si daca ne da aviz de luni mergem iar la cresa. iar emotii...

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI
Mergi la inceput

silvi8

Romania, Tulcea
1294 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite silvi8 un Mesaj Privat  Reply with Quote
si daca aveti timp, am schimbat pozele de la semnatura priviti si admiratine

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI
Mergi la inceput

ancamak

Romania, Tulcea
1326 Mesaje
Scuze Silvi, nu am mai citit ca sunt doar 10 premii :(. Daca suntem vecine , s-ar putea sa ne fi intalnit si sa ne stim macar din vedere.
Noi am facut vaccinul de 4 luni si suntem cam tristi. Dar vrem sa experimentam rasucirea, asa ca gata mami cu linistea. Trebuie sa stau cu ochii pe el.

Mergi la inceput

portugal

Portugal, lisboa
114 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui portugal  Trimite mesaj yahoo luiportugal Adauga semn de carte la raspuns Trimite portugal un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetele vad ca ati revenit pe aici.Noi suntem sanatosi doar cete o raceala mica mai are Ines din cand in cand dar acum cu frigul asta .Silvi ce fata mare sa facut Crina ma bucur ca mergeti la gradi . Si noi facem inscriere pt la gradi dar pentru cand are 4 ani aici asa e sistemul scolar. Pupam toate fetele si bebei.

Mihaela
Mamy de Sara Ines ( 13 Noiembrie 2008 ) si Dragos Eduard ( 4 Iunie 1994 )

Poze cu noi
Poze cu Sara
Mergi la inceput
gabiu
gabiu

Donator desprecopii.com
 Romania, tulceaTULCEA
1925 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigabiu Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabiu un Mesaj Privat  Reply with Quote
mai mai ce soferita frumoasa aveti voi acolo

bine ca ati scapat de raceala, sanatate tuturor.

de Albert Mihai, 10.05.2007 si de Rebecca Andreea, 10.01.2011
Mergi la inceput

silvi8

Romania, Tulcea
1294 Mesaje
buna!

anca, e posibil sa ne stim , macar din vedere. lasa ca ne intalnim noi pana la urma sa ne cunoastem mai bine...

gabi, ati mai scapat de colici? cand ne/o arati pe rebecca?

portugal, ma bucur ca mai treci pe la noi. deci a venit si la voi frigul pana la urma?pupici printesei sa plece raceala

arisa, dani, aurora, mirela? pe unde umblati?

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI
Mergi la inceput

portugal

Portugal, lisboa
114 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui portugal  Trimite mesaj yahoo luiportugal Adauga semn de carte la raspuns Trimite portugal un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetelor iar ati facut o mica pauza? Eu am sa incerc sa pun foto dar nu stiu ? merge sigur va pup pe toate si bebei.http://www.facebook.com/photo.php?pid=256164&l=65f89e3608&id=100001369807564. http://www.facebook.com/photo.php?pid=184510&l=ec7dc2d929&id=100001369807564 http://www.facebook.com/photo.php

Mihaela
Mamy de Sara Ines ( 13 Noiembrie 2008 ) si Dragos Eduard ( 4 Iunie 1994 )

Poze cu noi
Poze cu Sara
Mergi la inceput
gabiu
gabiu

Donator desprecopii.com
 Romania, tulceaTULCEA
1925 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigabiu Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabiu un Mesaj Privat  Reply with Quote
'neata,
silvi nu pot sa zic ca am scapat de colici dar macar s-a redus durata plansului de la 3 ore la 1 ora. Am inceput sa-i dau debridat si vad ca merge. Sigur o doare burtica ca mananca lacom si inghite muuult aer.
noaptea ma trezesc de vreo 4 ori s-o alaptez dar din fericire adoarme destul de repede.

fetele, spuneti-mi si mie unde se gasesc carucioare mai ca lumea. Pe net am gasit dar parca as vrea sa-l pipai totusi. Sotul a mers la depozite si mi-a zis ca sunt ceva pe acolo, eu insa nu am iesit inca din casa ca e prea frig si trebuie sa ies si cu Rebecca ca altfel nu se poate.

pupici tuturor

de Albert Mihai, 10.05.2007 si de Rebecca Andreea, 10.01.2011
Mergi la inceput
Pag. din 21 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com