Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Buna, fetele!
Silvi, felicitari pt vestea buna de la servici! Noi am avut mare noroc ca ne autofinantam (Apele Roamane) si nu depindem de bugetul lor de 3 lei si nu ne-a scazut salariile, dar au dat ceva oameni afara, cam 8pers.(au zis daca nu reduceri de bani, reduceri de personal-ca asa a vrut Boc cu toata satra lui de nebuni), deci e binisor, iar despre bani vorba lui Gaby, vin in timp cu putina rabdare...Cat despre cresa sa stii ca nici eu cu Mara nu am avut pb pana am integrat-o la cresa...asta e, ne imunizam noi, acum am tinut-o cu sotu acasa 2 sapt, sa nu mai ia boli, vedem de luni ca o ducem iar...cu Dzeu inainte...
Gaby, v-ati decis la nume pt mandretea voastra de fetita?

Va pupam va dorim un weekend placut, noi pe langa casa, o idee buna chiar vroiam sa o ducem pe Mara la acvariu, cred ca o sa fie incantata!Sa ne auzim cu bine luni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

hellooo!

va multumesc fetelor ptr urarile cu privire la viitorul job. sper sa fie bine!

mireluta, sper ca perioda de acomodare a marei s/a terminat si nu se va mai imbolnavi

noi nu avem noutati. pentru mine decembrie e perioada preferata din an dar anul asta vad ca avalansa hiper comerciala a inceput mai devreme si ma cam agaseaza...i/am luat deja cadou crinei ptr mos neculai, un carucior de bb cu un mickei si o minnie si deabia astept sa o vad cum se bucura. stiu ca isi doreste carucior iar mickei mouse e preferatul ei.

va pupam pe toate

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna seara fetele

Noi am avut serbare ieri la copii. A fost foarte frumos. O sa pun poze cand voi avea putin timp liber. Azi am avut eu spectacol iar maine are sotul meu. Cine are chef sa asculte si sa ma vada o poate face aici www.trilulilu.ro/danybv/e5c045b64b5f7f" target="_blank"> Dana - Cand eram eu tinerica nu sunt profesionista, abia sunt in anul I

Va pup si mai revin

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


www.trilulilu.ro/danybv/cf92b5c8a8098e" target="_blank"> Dedicatie pentru soacre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut,
n-am mai intrat aici pt ca am vazut ca nici voi nu ati mai aparut....
noi suntem binisor, in formula 2 in 1 inca, speram sa mai stam asa pana dupa anul nou.

numele piticei.....aproape l-am ales dar nu-l spun inca

va pup pe toate si va doresc sarbatori fericite.

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007 si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

ieri a fost ziua mea. am mai imbatranit cu un an azi e ziua fratelui meu. si el a imbatranit. mi/e asa ciuda ca trece timpul prea repede. maine facem ultimile cumparaturi si pregatiri ptr craciun. sper ca in casele voastre e liniste, iubire, miros de sarmale , colinde si emotii in asteptarea mosului. va pupam pe toateva uram un craciun minunat, plin de surprize si un an nou mai bun!

dani, esti minunata! da cate emotii...ma mir ca ai mai putut sa canti. felicitari!

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI SILVIA sa-ti daruiasca Dumnezeu multa sanatate, sa fi fericita alaturi de familia ta minunata Multumesc frumos pentru comentariu

gabi sarcina usoara draga mea si sa fiti sanatosi cu totii.

Pup toate fetele care nu prea au timp sa intre pe forum

danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Servus fetelor dragi

Va doresc din suflet Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi voua, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor.


danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dani, multumesc din suflet!

a trecut si craciunul. daca am timp maine pun niste poze cu pitica. a fost foarte fericita cand a vazut cadourile sub brad.
sper ca sunteti toate santoase.
va imbratisez!
sa ne auzim cu bine in noul an

silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

LA MULTI ANI!Multa sanatate,fericire,belsug,succes in cariera,copii cuminti si sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portugal spune:

"La multi ani fericire realizari pe 2011 multa sanatate si tot ce va doriti.

Mergi la inceput