Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Seara buna fetele


Silvia ce repede a trecut timpul... spor la pregatiri si abia astept sa vad poze cu printesa ta Crina.
Silvia, te cred ca te gandesti cu groaza ca vei incepe munca. Am trecut prin asta si stiu cum este. Eu iti doresc sa ai multa putere si rabdare. Te pup. Sper sa fie bine.

Gabi increstinare placuta pentru micuta Rebecca Andreea. Asteptam poze cu voi.



danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Facem cinste azi, Vlad a implinit jumatate de an! Dam cafea si mai tarziu pandispan si ceva de baut.
O duminica excelenta!

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Mariuk, sa-ti traiasca ingerasul , sa fie sanatos si sa aduca multe bucurii parintilor.Poate reusim sa ne bem impreuna o cafea de dimineata.Lasa ca vine primvara si o bem in curte
Gabi, sa-ti traiasca ingerasul si sa va aduca cat mai multe bucurii si voi sa fiti sanatosi sa o calauziti pe drumul vietii.
Silvi, bine ca ai unde sa te intorci. Eu din cate vad, nu stau prea roz


Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
https://picasaweb.google.com/ancamak/Februarie201102#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna seara fetele


Mari-Mariuk urez si eu la multe lunite pentru bebe Vlad sa fie sanatos,sa creasca mare si frumos, sa va bucurati de el toata viata. Eu voi servi cu mare placere din pandispanul tau, este preferatul meu dintre dulciuri



danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Va invit la o cafeluta!
Deoarece este luni, va doresc o saptamana cat mai usoara si frumoasa.


Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

mariuka, urez si eu multa sanatate si sa creasca mare lui vlad, cu intarziere. drept pedeapsa nu cer pandispan

crina e la cresa. eu am fost la munca sa semnez decizia si apoi i/am dat comanda de tort si i/am luat niste blugi de care sper sa fie incantata. rochita rosie nu am gasit sa ii placa asa ca i/am luat un costumas cu fustita si jacheta si o bluzita. ea le/a ales. o sa o vedeti in poze cu ele. i/am luat si un telefon si papusa. urs rosu inca nu am gasit
acum ma apuc de treaba ca am casa cu fundu in sus!
va pupam

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

SILVI8, mai am niste pandispan, iti dau...si mai tarziu dau si o portie de crema de zahar ars

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Mariuk, cu gandul la crema de zahar ars am mancat o ciocolata singura. Sper sa nu iasa laptele prea dulce si la noapte sa am surprize ca nu-mi doarme piticotul.
pentru mamicile din Tulcea.

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
https://picasaweb.google.com/ancamak/Februarie201102#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

va trimitem drept martisor toate gandurile nostre de bine. sa aveti o primavara insorita cu realizari si mici bucurii in fiecare zi

fetelor am sortat hainele crinei. am trimis la mama o sacosa ptr o vecina a ei si mai am o sacosa, modele si culori de baieti, asa ca anca, mariuk, daca doriti dati/mi un pm cu nr de tel sa ne intalnim sa vi le dau. daca considerati jignitoare propunerea mea va rog sa ma iertati si sa o ignorati.



silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna seara fetele


Va doresc din suflet sa aveti o primavara frumoasa, plina de realizari si bucurii alaturi de cei dragi.

Silvia eu nu consier gestul tau unul "rau". Foarte bine procedezi mamy, oamenii trebuie sa faca fapte bune. Si eu urmeaza sa trimit doi saci la Craiova, unei tipe pe care nici nu o cunosc in realitate, ci doar de pe net. Ea nu s-a suparat deloc, chiar se bucura enorm cand primeste sacii de la mine cu haine.

Mi-e dor de voi fetelor !!!! Abia astept sa se incalzeasca afara sa ne intalnim. Va pup pe toate si revin.

Mirelaionut te salut mamy, imi pare rau ca dimineata nu am putut sta de vorba , tu erai cu printesa si mergeai grabita, iar eu eram ingandurata .... Va pup .

danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput