Recomandare pensiune Targu Mures

Recomandare pensiune Targu Mures | Autor: Doraaa

Link direct la acest mesaj

Salut!Poate cineva sa-mi recomande o pensiune respectabila (unde sa poti sta si cu un copil de 8 luni) in Targu Mures?Am nevoie sa vin cu fetita la Institutul de Boli Cardiovasculare si Trasplant.
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

este o pensiune fix langa spital, pensiunea ana se numeste

nuam stat acolo, dar mancarea e excelenta. si sunt 200 de metri pana la institut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doraaa spune:

Multumesc mult pentru raspuns,am mai fost acolo insa din pacate camerele nu arata chiar ok.Stii cumva ceva de alte pensiuni de acolo?Nu conteaza daca sunt langa spital sau nu.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

http://www.tempo.ro/pensiunea-tempo
Dora, pentru cat timp vii? Cu cine vii? Noi avem ap cu 2 camere, daca vrei poti sta la noi.
Pensiunea de mai sus are un restaurant unde se gateste super langa ea si din cate-am vazut/auzit si conditiile de cazare sunt ok.
Mai caut sa vad ce gasesc.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Produse la Bazar
...............
La Taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

http://www.turistinfo.ro/targu_mures/cazare-targu_mures/pensiunea_regal-c34880.html
Asta e mai ferita de oras, cam la 10 minute cu masina, are o curte mare si superba si cu ceva loc de joaca pt copii.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Produse la Bazar
...............
La Taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

http://www.turistinfo.ro/targu_mures/cazare-targu_mures/vila_chesa-c714.html
Aici s-au mai cazat fete de pe DC, nu stiu conditiile, insa e cea mai ieftina din zona.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Produse la Bazar
...............
La Taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Doraaa, uita-te si la www.atlantichotel.ro/ro/" target="_blank">atlantic, poate e ceea ce cauti.Daca e cald e superb la ei in gradina unde se poate lua masa si fetita sta la aer.
Si www.tempo.ro/" target="_blank">Tempo pare a fi ok.


de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Da, Moni, uitasem de Atlantic... of, Dora cred ca si-a facut deja rezervarea.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Produse la Bazar
...............
La Taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doraaa spune:

Multumesc mult,fetelor!Deja m-am intors,se pare ca vom mai veni in luna ianuarie.Pana la urma m-am cazat la Vila Chesa(m-am lasat pacalita de faptul ca aveau cele mai multe poze din camere puse pe site) si nu o mai recomand,prima oara m-au cazat intr-o camera cu mucegai,apoi ne-au mutat in alta, care a fost ok ,insa nu am avut caldura. Noaptea a sunat sotul meu la receptie si ne-au zis ca sigur avem caldura in pardoseala si a intrebat daca se poate da mai tare si au zis ca nu...Dimineata, cand am predat camera, tipa de la receptie i-a zis sotului ca de fapt se putea da mai tare drumul la caldura de la un robinet de sub chiuveta din baie.In fine...important este ca nu a racit fata,cel putin pana acum.

Va multumesc mult si am sa retin Atlantic,Regal,Tempo,pentru luna ianuarie cand tb sa venim din nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Imi pare rau ca n-a fost ok la Vila Chesa, bine de stiut pe viitor...
Am mai auzit lucruri bune si despre asta http://www.pensiunea-passion.ro/ .
Sanatate.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici
..........................................
Produse la Bazar
...............
La Taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

S-au mai schimbat lucrurile de acum 2 ani? Trebuie sa ajungem si noi la Tg Mures pt o zi si o noapte si nu stim ce pensiune sa alegem. Ce am gasit mai ieftin e in Corunca. E greu de ajuns de acolo pana la Institutul de Boli Cardiovasculare?

Mergi la inceput