Bobocei de sept-oct 2008, la 2 ani (312)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

La multi ani, Eva!
La multi ani, Edi si Robi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Kllemi, multumim. Cu febra stam mai bine. Cred ca totusi iese o maseluta, deci nu-i grav.
Papica: noi am avut ieri pulpe de pui la gratar si piuree de cartofi cu broccoli+ prajitura cu crema de vanilie si frisca, iar azi avem spaghetti carbonara in care am pus si cateva buchetele de brocoli.

La multi ani, Edi si Robi!!!!!Lumi, sa-=ti traiasca, sa fie la fel de nazdravani, sa va bucurati de ei!!!!

La multi ani, Eva si Alessandra!!!!Sa cresteti mari, sa fiti sanatoase si sa va bucurati parintii!

Baby Boy, ma bucur ca sunteti mai bine!

Daria pe bicicleta.Super!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

He he he , Dap, v-am zis ca Daria merge bine pe bicicleta pe 2 roti. Maaare vitezomana!!!!

Kllemi, Daria nu e inalta deloc, are doar 86 cm. Chiar ma plangeam pe aici ca e mica rau, poarta inca haine de 12-18 luni :(. Dar bicicleta asta este un model ff fain, la cre ajunge f bine la pedale. Am mai incercat mai multe dra nu ajungea bine la ele....

Va pup




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

He he he , Dap, v-am zis ca Daria merge bine pe bicicleta pe 2 roti. Maaare vitezomana!!!!

Kllemi, Daria nu e inalta deloc, are doar 86 cm. Chiar ma plangeam pe aici ca e mica rau, poarta inca haine de 12-18 luni :(. Dar bicicleta asta este un model ff fain, la cre ajunge f bine la pedale. Am mai incercat mai multe dra nu ajungea bine la ele....

Va pup





Cei mai iubiti pamanteni,
Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)



n-ai zice, dar cred ca asta ma indus in eroare faptul ca ajunge foarte bine la pedale ...pupicesc pititcutza ...e dulce foc ce sa mai....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

neata!
va asteapta calda!

Nocom, e senzationala Daria!!!
e atat de dulce! m-am luptat cu R sa mai fac si alceva la calc, ca el voia numai la bicicheta aia!!!...asa ca ne-am uitat de zeeeeci de ori
bicicleta lui R este mare, pt 3-4 ani...abia atinge pedalele si i-am lasa saua jos de tot...
insa el nu pedaleaza nici pe trici, s-a obisnuit sa o actioneze tot cu picioarele, ca pe cea fara pedale

Lumi, cum ati petrecut?
preety, n-ati mai scapat de febra??
baby_boy, ma bucur ca Raducu e bine
vdrag, imi pare tare rau ca trecieti prin asta! suntem aici, daca ai nevoie de noi!
lala, sunteti tare simpatice


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

David
sa cresti mare si sa ai noroc in viata!!

babytza, asteptam vesti de la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

si de la noi si toate cele bune ptr bebe David si toata familia lui! Babytza ce faceti?

Claudinna am scapat de febra dar nu scapam de muci si tuse... apropo cat am voie sa-i fac aerosoli? intelesesem la adrenalina ca maxim ar fi 3 zile...

Si inca o intrebare referitoare la alocatie... fetele din bucuresti, ati facut ceva deosebit pentru modificarea alocatiei s-au se modifica autormat de la cei 200 lei la cat o fi...???

Pupacim

Blog de incepator

Poze!

Ticker Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

neatza

LA MULTI, MULTI ANI!!DAVID SA CRESTI MARE SI SANATOS SA O ASCULTI PE MAMI SI MUUUULT NOROC BABYTZA SA-TI TRAIASCA PRINTUL, SA VA BUCURATI DE EL SI EL DE VOI FOARTE MULTI ANI

preety eu stiam ca se trece automat la acea alocatie, (nici eu nu stiu de cat e..??) dar sigur, sigur nu pot sa-ti spun...dar sti cum e, parca vad ca mai trebuie vre-o hartie, cine stie pe unde....

lumiiiii nu fi pufi...vrem si noi poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Noi suntem bine sanatose, voioase...mai ales voioase ...pe zi ce trece am impresia ca nu mai pot sa-i fac fatza, atat este de enrgica si neastamparata...in continuare nu-mi mai spune ca face kk......si asta ma enerveaza la culme, ptr. ca incepusem bine si nu stiu ce sa intamplat de nu mai vrea sa-mi zica....in fine..stiti cum e "rabdare si tutun"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

fetele, pleease dati-mi si mie un grafic, cu varsta paritate kg....am impresia ca Amaia este destul de grasa sau poate dar mi se pare mie...nu stiu...am cantarit-o acum si mam caqm speriat are 13.500 si 90 de cm.

voi cate kg. ave-ti?

Mergi la inceput