FIV-281

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CAMELIA28 spune:

MAI FETELOR MA FACETI SA ROSESC! EU STIU CA SUNTETI NISTE DRAGUTE, DAR V-AM ZIS, PANA NU VAD CLAR NICI NU INDRAZNESC SA MA BUCUR. CE-O VREA DUMNEZEU, AM INCREDERE IN EL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

daniela ce e cu negativismul asta
hai ca tu stii vorba aceea eu stiu alta: niciodata nu i tarziu! deci hai fa ti planu si adutii puiutii acasa!
eu imi fac programare pt a da startul peste inca 2 cicluri
deocamdata vreau sa plec in vacanta
angie, buburuza eu va iau locul la odisee cand plecati , sa nu se raceasca

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

traiasca vacantele
abia astept si eu
sa vedem cum ne organizam

daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CAMELIA28

MAI FETELOR MA FACETI SA ROSESC! EU STIU CA SUNTETI NISTE DRAGUTE, DAR V-AM ZIS, PANA NU VAD CLAR NICI NU INDRAZNESC SA MA BUCUR. CE-O VREA DUMNEZEU, AM INCREDERE IN EL



pai sa te bucuri
si miine dimineata la beta,sa ne aduci confirmarea

daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Daniela eu la ambele fivuri dinainte am facut FET in luna imdeiat urmatoare, asa ca ai toate sansele sa ne prinzi din urma!!!Sa-ti ajute Dumnezeu!

Bruni s-a facut! Numa bine pe-atunci se apropie si nasterea si iti predau stafeta!!! Sa dea DD sa reusesti!!! Poate faci si assisted hatching, uite ca pe mine m-a ajutat, asa ca nu vad de ce nu ai incerca si asta...Nu ai nimic de pierdut! Pana la urmatoarea incercare ai timp sa te detasezi..Vacanta placuta!

Camelia si mie la primul test tot roz pal mi-a iesit si uite rezultatul la semnatura! Asa ca, bucura-te, fii happy, doar esti graviduta!!!Felicitari!!!

Multa bafta tuturor!!!Pupici!!!

------------------------------------
Cea mai fericita 27+

Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Daniela eu la ambele fivuri dinainte am facut FET in luna imdeiat urmatoare, asa ca ai toate sansele sa ne prinzi din urma!!!Sa-ti ajute Dumnezeu!



------------------------------------
Cea mai fericita 27+

Doamne, numai TU poti face minuni!!!



adica acuma cind vin uritii?
sau luna viitoare?

daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Brunardia, Daniela imi pare rau sigur bb vostru va veni curand!

Daniela eu am asteptat 4luni pt fet pana mi s-a reglat organismul dupa fiv.Dr.Cocei mi-a spus ca prefera sa astepte si 6luni sau mai mult, pe natural sunt sanse mai mari de reusita, la mine s-a potrivit, mai bine mai tarziu decat niciodata.

Fetele am si eu o rugaminte pt cele care au facut fiv pe natural la Giulesti, cum se procedeaza? a si inca una pt cele cu un copil se reia dosarul vechi sau se va face unul nou si analizele cam tot aceleasi sunt?Ne cam mananca sa incepem si noi ceva nu de alta dar ne grabeste Sofia, ne-a zapacit, in fiecare zi are grija sa ne aminteasca ca vrea o surioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Buna fetelor ....doamne ce imi e dat sa vad Camelia esti graviduta ...felicitariiii din suflet!sigur esti gravida.
Bruni ca deobicei esti o dragutza ...si eu sper ca de data asta sa fie cu noroc.
Eu am facut fet pe data de 13 septembrie.Camelia tu a cata zi esti de la et?eu inca nu mi-am facut nici un test de pipi ...imi e frica de vesnica liniutza.va pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morena29 spune:

Daniela ..referitor la ce m-ai intrebat ....eu am facut fet cu embrioni (doi de 6 celule) ,.Procedura este relativ una simpla...ti se monitorizeaza endometrul ..si eventula ti se va da ceva supliment pt endometru...iar cand ai putea sa faci ..eu una zic sa mai astepti un ciclu si apoi sa te duci la dr si sa intebi si acolo....cel mai bine. va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CAMELIA28 spune:

EU AM FACUT ET PE 15, TU MORENA CAND TREBUIE SA FACI BETA?
CRED CA VINERI ITI IESE SI TIE BETA POZITIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gheveronica spune:

multumesc mult pt adresa adhnana si multa bafta..
felicitari camelia multa sanatate...ne dai tuturor sperante..

mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 3sapt 3IA nereusite

Mergi la inceput