Clipe de vara - concurs de fotografii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Gata,am trimis.Mi-a fost atat de greu sa aleg...chiar numai 2 putem trimite???Macar 3...

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Colaje se accepta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noi nu am avut concediu adevarat, dar am mai avut cate un weekend in deplasare O fotografie sigur trimitem

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
adi2003 Membru din:13/08/2003
Trimis la: - 22/09/2010 : 16:37:57
--------------------------------------------------------------------------------
Colaje se accepta?


Da, se accepta colajele, insa din experienta noastra acestea nu aduna multe voturi - alegerea este a voastra.

Iar pentru ca au aparut deja multe fotografii superbe va prezentam si albumul Clipe de vara 2010

Succes tuturor participantilor !



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Foarte frumoase pozele!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

eu am o dilema, poate ma lamureste careva:eu am o multime de poze de la mare, din statiuni balneare, manastiri etc..., insa am fost in perioada cea mai aglomerata, si inevitabil, pe langa noi, mereu apar persoane straine in fundal.e ok sa trimit si poze din astea (am vazut ca mai sunt in concurs), sau nu??? nu stiu legislatia prea bine.

astept un raspuns si apoi trimit.multumesc anticipat





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hutzanca spune:

Mi-ar place sa particip si eu la acest concurs!Dar desi am cont de foarte mult timp,nu prea am avut activitate...Oare pot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beef72 spune:

Este un concurs super.Mult succes participantilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
Cristina_OR Publicat la - 23/09/2010 : 08:47:09
--------------------------------------------------------------------------------
eu am o dilema, poate ma lamureste careva:eu am o multime de poze de la mare, din statiuni balneare, manastiri etc..., insa am fost in perioada cea mai aglomerata, si inevitabil, pe langa noi, mereu apar persoane straine in fundal.e ok sa trimit si poze din astea (am vazut ca mai sunt in concurs), sau nu??? nu stiu legislatia prea bine.

astept un raspuns si apoi trimit.multumesc anticipat


Da - puteti trimite


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
Hutzanca Publicat la - 23/09/2010 : 09:50:17
--------------------------------------------------------------------------------
Mi-ar place sa particip si eu la acest concurs!Dar desi am cont de foarte mult timp,nu prea am avut activitate...Oare pot?


Da - sigur ca puteti participa



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput