Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***251***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Admirat si eu Injineru' smecheros , uram si spor la treaba pt mami !

Anamariame si eu abia astept sa va cunosc
Cat despre tema data de tine, la noi e simplu, cele 2 camere pe care le avem deocamdata au aparut in pozele noastre, bucataria idem, baia cred ca nu dar se rezolva, asta cand ii trece Alexandrei fobia si nu mai zice ''nu baie, nu baie ''



Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

http://picasaweb.google.com/100786941598598734721/Septembrie2010?authkey=Gv1sRgCM3HpKHh6Pb8_QE#5519078329879552178

am mai pus niste poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

La mine se lucreaza acum in apartamentul de langa. Sper sa ne mutam pana in Craciun acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Are Vladimirescu niste oki !!

Fug la

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

M-am delectat cu cei doi frumosi: Chiscuta si Vladimir. Astia-s numai buni, cand or creste, sa fie vedete in vreun film - brunetul focos si blondul(aparent) serafic! Mie imi place de Chiscuta tuns, ca i se vad mai bine minunatiile de ochi! Cat despre logo-ul "imbracat" de Vladimirescu: "Start small, think big"- super!

Bianca, fost-ai la interviu?

Monnvas, spor la proiect si maine sa-i faci praf!

Novus, triste vesti despre colega ta...sper sa isi revina!

Anamariame, noi amenajam si amenajam de vreo trei ani incoacesi inca nu am ajuns la rezultatele pe care le vreau eu. Ce mi se pare sod e ca am o canapea exact ca a Biancai si ma pregatesc sa pietruiesc un perete cu exact aceleasi chestii pe care le-am vazut si la ea pe pereti. Le-am cumparat pietrele alea demult, anul trecut, dar inca n-am reusit sa le plasam la locul cuvenit...asta spune mult despre randamentul nostru

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Cafea pentru toata lumea ca am facut-o buna azi. Chiar, eu de candm-am mutat singura (adica de la mama) fac cafea numai la ibric si am constatat ca nu am niciun aparat d-asta "fitos". Am avut blender cand am inceput diversificarea lui Vladimir dar l-am stricat si pe ala. Ce primitiva sunt....

Am fost ieri la interviu. AM asteptat din nou 20 de minute. Si-a cerut scuze Mr Director. A fost un interviu relaxat. Ma rog, eu nu am niciun stres la interviuri pentru ca de multe ori persoanele care ma intervieveaza sunt mai toante ca mine si atunci ori ma enervez ori ma distrez.

Asa! A fost o discutie mai mult despre ce presupune jobul si ce asteptari are Mr de la persoana care il va ocupa. Problema mea este ca chiar cred ca o sa ma sune sa imi faca oferta. Si oferta este buna dpdv financiar dar si ca job description. De fapt,problema acum vine...ce fac?

Vineri tocmai s-a semnat decizia de dizolvare a companiei la care lucram, deci nu am unde sa ma intorc in martie. Marele semn de intrebare apare, bineinteles. la Vladimir. Ce fac cu el? Mama inca lucreaza, soacra nu intra in discutie, bona antrenata la sala nu am gasit-o si parca pentru gradinita e prea mic.

Asa ca...help!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,
Cafea pentru toata lumea ca am facut-o buna azi. Chiar, eu de cand m-am mutat singura (adica de la mama) fac cafea numai la ibric si am constatat ca nu am niciun aparat d-asta "fitos". Am avut blender cand am inceput diversificarea lui Vladimir dar l-am stricat si pe ala. Ce primitiva sunt....

mmmmmmm buna cafeaua la ibric, ma inscriu si eu pe lista celor primitive cu cafea la ibric

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Ce fac cu el? Mama inca lucreaza, soacra nu intra in discutie, bona antrenata la sala nu am gasit-o si parca pentru gradinita e prea mic.

mama lucreaza numai de dimineata? Tatal tau nu te poate ajuta? Daca Vladimir e prea mic ptr gradi care stie tot si de toate.....apai nu mai zic nik.

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Acel articol l-am citit si eu, cu foarte mult timp in urma, si m-a ajutat mult sa evit cuvinte precum "cuminte" sau "rusine" in discutiile mele cu sau despre Eva, desi istoricul meu isi pusese puternic amprenta.

care articol? vreau si eu sa citesc.

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mama lucreaza la banca, adica de la 9 la 18. Deci nu are cum, iar atta nu e in stare sa el...

Mergi la inceput