Condica salajencelor ( 110 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

La Multi ani TUDOR SI Elvira

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Bre, chiar ca nu mai scrie nimeni
Las ca bag io doua cuvinte
Buuun, incepu scoala, buuun, cu duduiala de numa, cu teme la greu, cu invatat muuuult mai mult, cu mofturi si cu multe lacune, aviz amatorilor.
Asea, ca muncim de zor si ne-nervam de zor
Am zis ca intra cincea se schimba materia, ntz, dejeaba, tot cu OOOOOOFFF incepe.

Mai, io zisai s-o punem de-o ntalneala si n-am zis la o-ha, Adi zi cand ne vedem, cum facem?
Pupic pe toate fetili!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

TUDOR ( baiat de Bimilit) !!!


coleg de Bimilit !!!


Bia, sa-ti traiasca feciorii sanatosi, sa-ti aduca numai bucurii si sa ne ajute DD sa jucam la nunta baietilor tai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Pfuai Giulia .... la noi din contra , Dea zice k e mult mai simplu si noi discutam ca are teme mult mai putine decat le dadea invatatoarea. Invata si a 2 a limba germana si e mai mult decat incantata, cica ii place mai mult decat engleza
Dea isi face temele singura , iar seara , dupa ce ajungem si noi acasa o ascultam. Pana acum nu se plange si e de-a dreptul incantata de clasa a 5 a. Mai am 2 colege care si-au mutat copiii intr-a 4 a de la scl. 5 , respectiv de la scl. din bradet la noi la Simion Barnutiu si ele spun acelasi lucru, k e mult mai putin de invatat decat era intr-a 4 a.... apropo si vara mea si-a mutat fetita din clasa lui Calin tot la S.B. Parca au venit din clasa lui inca 4 copiii .

In alta ordine de idei, am golit camera mare unde voi face drsing-ul si azi eu si colegu ne schimbam job-le, adica vom da cu trafaletul . Asteptam sa ne sune firma unde ne-am comandat sa vedem cand vor veni la montaj. Pana atunci hainele sunt intinse pe masa , prin cutii ... na asta e ... mi-am dorit acest lucru de mai bine de 2 ani si , in sfarsit, o sa-mi vad visul cu oki ... sper sa-mi si placa ceea ce voi vedea

Va doresc un week-end minunat si scrieti si voi cand ne putem vedea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Eh Adriana, fii-mio e mult mai imprastiat si probabil d'aia si lectiile i se par mai lungi. Asa-s baietii...cica.
La mate, aviz amatorilor, are insa lacune si l-am dat la pregatire suplimentara.O scoatem noi la capat cumva si cu matematica asta.

O sa-ti tin pumnii la interviu, sa ai multa bafta!
E fain ca o sa ai inca un job, insa ai grija cu sanatatea.
Colegu m-a intrebat in ultima vreme cum de nu ne-am vazut toata vara si sa facem sa ne vedem cumva...la un vin bun

Azi am fost la Junior Bike, asa m-au amuzat copilasii aia mici la concursul cu bicicletele, mi-era tare simpatici, apoi am iesit sa mancam si apoi acasica.
Am calcat la comanda lu fii-mio ca vrea baietu nu-sh ce tricou maine la sport, asa ca m-am pus pe maldarul de haine si l-am gatat.
Acum m-am pus la surfat pe DC si pe net, cu ale mele
Va doresc o saptamana usoara si plina!
Pupici

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Am intrat doar sa va urez o saptamana frumoasa la toate!

La noi a fost cald si frumos sambata, am fost pe malul marii...am avut 22 de grade. Am facut si poze. Ieri deja s-a mai racit si dupa ce am fost la piscina, am facut ultimul gratar afara pe anul asta...
Eu azi plec, am saptamana "nebuna", sper sa fie OK pana la sfarsit, tineti-mi pumnii ca am mare nevoie.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela, tinem pumnii, bafta multa si te asteptam cu vesti bune !!!

Giulia, chiar ar trebui sa punem de-o intalneal cu tot cu colegi si cu copilashi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Hmmm, vad ca nu mai vrea nimeni sa scrie...daca nu ati aflat inca, eu am terminat cu examenul si cu prezentarile, a fost bine si sper ca am luat, inca nu stiu rezultatul. Multumesc adriana pentru incurajari.
La noi au reintrat toate in normal, eu am primit de lucru la laborator timp de 4 saptamani, probabil si mai departe dar inca nu e facuta planificarea. Am mai scris si pe facebook cate una-alta, poate ati intrat de curiozitate...

Eu va doresc numai bine, imi pare rau ca s-a inchis capitolul slajencelor...dar fiecare stie ce prioritati are in viata, eu inteleg.

Va pup!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

'Mneata! Eu as maifi intrat din pacate nu am mai avut vreme. Am fost cu tati la Cj s-a operat de o tumora, acu am venit pana acasa si am sa merg iar. Inca e la terapie intensiva acolo programul de vizita e foarte strict.Miha felicitari pentru reusite nici nu ma gandeam ca nu va fi asa.Va si va doresc o zi minunata. Si nu uitati: viata e prea scurta sa ne amaram cu nimicuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Oti, sanatate multa tatalui tau . Sa mai dai vesti cand mai ai timp.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput