Condica salajencelor ( 110 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

uite ca apar si salajencele la raport

adriana, saiti fie de bine urarile
Va doresc un an scolar excelent tuturor
noi am schimbat scoala, mai bine spus regiunea, ne=am mutat 300 de km de unde am stat, dar suntem obisnuiti..

vestea buna este ca asteptam un am trecut in luna a 4-a, asa ca va astept cu sfaturile.Se pare ca este tot baietel, inc anu stim sigur, cel putin la primul eco asa parea, acum asteptam pe 4 eco, poate se vede mai clar.
va pe toate si va astept in zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

olim sa ai o sarcina frumoasa, nastere usoara si un bb sanatos!

la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mihaela multumesc frumos
un wek frumos va doresc tuturor si va astept la o poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:


'neata!!!!!!!!!!!!!!!!natiune

fete dragi mi-e dor de voi.de povestile voastre.mi-e dor sa radem impreuna, sa facem schimb de pareri si impresi.oare ne putem aduna la un raport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

am strigat, in gura mare,pe FB.va las masuta pregatita cu detoate ptr dimineata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Io-s prezenta. Acu' ma duc la nani, ca maine am un test de la ora 9 si trebe sa-l iau. Dar in principiu is departe de casa, am de scris si invatat si trag cu ochiul peste tot, ca nu ma pot abtine.

si sper ca pe maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

te imbratisez cu drag,mihaela.bafta la testul de dimineata.te asteptam cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Vazand"strigarea" de pe FB, am facut un efort sa caut pagina asta ...sa imi reamintesc parola...sa verific daca mai sunt in grup ( apropo, ar trebui reactualizata prima pagina, macar la nr de copiii din dotare),,,asa ca scriu cateva randuri

Noi suntem in Spania...Luca are imediat 7 ani...Mai am un pitic de 15 luni...Aici suntem "acasa" si ne este bine

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna!!!!!

mai sa fie,doar diplodocus a zarit strigarea de pe FB?oi zbiera mai tareca sa adun in satra pe toate.

diplodocusnu putem schiomba nimic in lista , ca a trecut un an de la deschiderea acestui capitol.o sa modificam la deschiderea capitolului urmator.

mihaela cum a fos azi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

A fost bine, a fost bine!

Am si anuntat ca nu pot merge la examen ca exact atunci suntem in Ro la nunta, in aceeasi sambata . Si a fost Ok, mi-era frica ccc ca nu ma lasa in practica fara examenul asta. Profa insa mi-a dat verde si am iesit aproape topaind pe usa facultatii .

Ioana .

Bia zbiara, ca io cred ca lumea nu s-o prins. N-au mancat aseara lapte, poate ai noroc in seara asta.

Io ma duc la nani, maine am curs de la 9. Pe maine daca sunteti in zona.

Mergi la inceput