Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Michelle, foarte faine pozele, si tortul si printesa in rochita roz, si tu... Vad ca ati avut lume multe, petrecere pe cinste!

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Bumblebee, si eu ma gandeam sa repet coprocultura... tu i-ai facut-o de mai multe ori? La noi scaunul nu are mucus. Exact asa face si al meu baietel, cu somn intrerupt de dureri, plans, maraiala, azi dupa-amiaza nici nu a mancat bine, il tot intrerup durerile de burtica si nu poate sta linistit mititelul, il lua si somnul... asta noapte abia la 4 a adormit.

Va doresc multa sanatate si sa dati de o solutie la problema!

Crispro, Eladea, va multumesc de incurajari!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Fetele, am pus si io link cu poze la semnatura. Care ma ajutati si pe mine, ca in loc de carnatul cu linkul sa apara "poze"? Ce trebuie sa fac? MULTU...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

http://picasaweb.google.com/114113026492227213912/Vlad?authkey=Gv1sRgCM_Enojasaf_ggE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Am vrut sa mai pun si eu poze pe contul Delfinasilor, dar nu mi le-a incarcat... stie cineva care ar putea fi motivul?

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005

salutare si de la noi...

nici Filip n-a facut kk... azi e a 4-a zi si nimic inca.. de alaltaieri ii dau lass baby dar nimic... ce sa-i mai dau? odata cand am vrut sa-i pun supozitor a plans de numa numa, si l-a scos si afara din fundic, asa intreg, n-a apucat sa se topeasca... am nevoie de sugestii...

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...


noua pediatra ne-a aratat sa ii tinem piciorusele apropiate si putin ridicate ca sa intre bine supozitorul in fundulet. dar la noi chiar si asa a facut dupa cateva ore

acum suntem pe espumisan, dar se pare ca fara prea multe efecte

daca nu se regleaza a zis ca ii vom da debridat. speram ca macar asa sa i se regleze si lui din nou kkuta

mi-a explicat ca la multi copii in jur de 3 luni se intampla asta, ca e un conflict la ei in organism , legat de puseul de crestere de la 3 luni

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui puiutz_mic

Am vrut sa mai pun si eu poze pe contul Delfinasilor, dar nu mi le-a incarcat... stie cineva care ar putea fi motivul?

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010





nu mai este loc. dar cum sterge alina se face loc

imi pare tare rau de Raducu, multa sanatate

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Fetele, am pus si io link cu poze la semnatura. Care ma ajutati si pe mine, ca in loc de carnatul cu linkul sa apara "poze"? Ce trebuie sa fac? MULTU...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

http://picasaweb.google.com/114113026492227213912/Vlad?authkey=Gv1sRgCM_Enojasaf_ggE#


nu merge cu hiperlink, ca atunci cand trimiti mesaj?

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

mov foarte faine pozele si ideea sveti un bebe tare frumos

ce dragut din partea nasilor, asta da surpriza

mami de brotacel Andrei Ioan
9 iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Buna seara!!!!!!!!!!

In sfarsit suntem si noi acasa de vineri,a fost asa de bine la bunicii de la BD,bebe botezat si linistit iar eu cu bateriile incarcate la MAXIM!!!!!

Off cand va aud cu diversele probleme imi pare asa rau.Ba laptic putin,ba scaune prea dese/rare,ba nopti nedormite,ba probleme de sanatate,ba neacceptarea patutului,colici si altele.Offff!!!!Tare imi pare rau sa citesc despre asa ceva,mi-as dori din toata inima sa avem toate laptic bun si mult,sa nu adoarma bebeii la titi,sa stea cuminti in patuturile lor,colicii sa dispara!!!Un la toate mamicile!!!!

Noi am descoperit secretului somnului linistitor si bun!!INFASATUL!!!!Vb serios fetelor.Al meu ziua nu dormea deloc,atipea la titi si dupa 5-10 min de trezea.Ei bine astazi a fost infasat pe la ora 4 intr-o paturica si DOARME DE ATUNCI!!!!!!!!!



Bytz si Ovi, parinti fericiti de PAUL CHRISTIAN 21.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Azi a facut printisorul nostru 1 luna va servim cu tort si sampanie

A luat in greutate 770 grame are 4200 kg si 2.5 cm e un lungan are 56.5 cm...mi se pare cam putin in greutate dar recuperam noi

Michele-am azut pozele sa va traiasca printesa crestina
arati f bine in rochie

Racusor-ce fel de spirulina iei..de la ce firma..vreau sa iau si eu

Mov-sa va traisca crestinul super tortul

Puiutz-multa sanatate


Bamboletta cu David(18 aug 2010) si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput