Prematuri plecati la cer ...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Ziua bebelusilor si copiilor plecati la cer
15 octombirie este o zi in care in mai multe tari se comemoreaza copii plecati la cer ... aprinde o lumanare in memoria lor

www.youtube.com/watch?v=Vp2a11tYVAw&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Vp2a11tYVAw&feature=related


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Paula, astazi se implinesc 6 luni de cand Gabriela Catalina a plecat la cer.
Am facut aceste glitter in memoria ei.
Iar o candela am aprins pentru ingerasul Gabriela Catalina.
Te imbratisez!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

somn usor, inger mic si pur.
O mare imbratisare de la noi pt tine, Paula

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Paula, astazi se implinesc 6 luni de cand Gabriela Catalina a plecat la cer.
Am facut aceste glitter in memoria ei.
Iar o candela am aprins pentru ingerasul Gabriela Catalina.
Te imbratisez!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.



Multumesc draga mea ... azi m-am tot gandit la tine, daca nu dadeai semn de viata cat de curand incercam cumva sa dau de tine.
Da, azi sunt 6 luni ... 6 luni de dor ... dar si de multa


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

somn usor, inger mic si pur.
O mare imbratisare de la noi pt tine, Paula

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


Multumesc pentru gandurile tale, in numele meu si in numele micutei mele. Sa cresteti mari si sanatosi.


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

In numele ei imi doresc sa infiintez o Fundatie pentru prematuri.
M-am inscris la un concurs si sper sa si castig ... pentru a pune bazele unei fundatii pentru prematuri. Va rog daca se poate sa ma ajutati si sa imi acordati stelute, care pot sa imi aduca tot mai aproape visul.
http://clipedeinspiratie.ro/2010/11/22/o-sansa-pentru-copiii-prematuri/


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Pana in prezent sunt pe locul 1 in concurs, va rog sa fiti in continuare alaturi de mine si sa imi acordati stelute asa incat sa raman pe primul loc, Se poate vota zilnic, o data la 24 de ore.
http://clipedeinspiratie.ro/2010/11/22/o-sansa-pentru-copiii-prematuri/


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Paula mult succes! Si in concurs si, daca vei castiga, mult succes in realizarea proiectului. Am semnat de fiecare data cand am intrat pe net.
Pupici


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Eu am intrat sa va rog inca o data sa sustineti proiectul O sansa pentru prematuri, desi mi-am cam pierdut speranta de a-l castiga. Inca sunt pe locul 1, insa un proiect a reusit de ieri pana azi sa stranga 6500 puncte si sa ajunga pe locul 3, asa ca probabil, pt foarte putin timp voi ramane pe 1. Inca trag speranta si sper sa mobilizez mai multa lume si pana in 17 decembrie 2010 sa raman totusi pe locul 1. Se poate vota o data la 24 ore.

Multumesc anticipat, acordati preferabil 5*


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput