FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Salut fetelor.Eu acum am venit de la servici si am intrat sa vad ce mai faceti.Eu m-am ales cu o raceala de la sot si cu nu pot sa iau nimic ma chinui cu ceai lamiie si miere,nasul curge ca la robinet si cel mai tare e ca behai ca o capra.
Lia te astept la severin daca vi sa bem o cana de lapte nu bere ca nu avem voie.Va pup si celor care poarta nume de SF.Andrei la spun LA MULTI ANI.
Dumnezue sa ne ajute sa avem copii frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Felicia poti sa iei oscciloccocinum. Foarte bun. Este homeopat si ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Multumesc Monilaza.Tu ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Felicia, cum te simti? Esti libera macar azi sa stai la pat? Ai grija de tine si de bebe!
Pe cand beta? Ca vreau sa Acuma, pana nu fac ET si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Din pacate si azi lucrai pina la 14.Eu sunt bine raceala m-a mai lasat umpic,mai am putin pina la BETA-saptamina care vine.Tu ce faci?cum merge cu injectiile?.Dumnezue sa ne ajute sa avem copii frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Ceau fetele!
Ce mai faceti?
Chiar asa Monilaza...in ce stadiu esti cu injectiile? Ai fost la prima eco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Eu sunt doar la a 4-a injectie de inhibare. Cam prin 8 trebuie sa vina "musafirii". Deci, mai am inca.
Maine mergem la taiat de porc si mi frica sa nu ma racesc. O sa am grija de mine, dar stiti cum este...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Ai grije de tine ,nu trebuie sa racesti in perioada asta.EU am racit si imi este foarte greu dar ce e greu a trecut.Eu in primele zile 7 am avut mici dureri de sini dar acum nu mai am,bine nu imi fac griji pt ca eu cred in sansa mea si merg pe idea ca sunt gravida.Ma rog la Dumnezeu,Cuvioasa Paraschiva si Maica Domnului sa fie totul bine si sa-i aibe in paza pe bebelusi mei..VA pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Apropo spor la miincat soric(sa maninci si pt. mine o bucata de soric)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia1976
nu imi fac griji pt ca eu cred in sansa mea si merg pe idea ca sunt gravida.Ma rog la Dumnezeu,Cuvioasa Paraschiva si Maica Domnului sa fie totul bine si sa-i aibe in paza pe bebelusi mei..VA pup


Doamne, ce-mi place cum gandesti! Imi dai un exemplu. Sper sa fiu si eu asa.

Mergi la inceput