FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

Buna. Ofer Progesteron injectabil 25o, 3 fiole, si 7 Crinone gel, tot progesterone.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia, ce analize a trebuit sa faci pentru punctie? Adica pentru anestezie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

NU a trebuit nici o analiza,este anastezista acolo si te intreaba daca ai probleme de inima si cite kg.ai .Nu o sa fie nici o problema ,eu la prima anestezie (fiv)nu am avut probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getaflory spune:

Buna fetelor,
azi am fost si mi-am cumparat medicamente ca miercuri incep tratamentul.
felicia1976 oti sa imi spui te rog daca sti cumva ...exista posibilitatea sa nu am nevoie pe parcursul tratamentului de toate cele 30 fiole de menopur?
te intreb deoarece eu nu le-am cumparat pe toate in speranta ca nu o sa fie nevoie sa le folosesc chiar pe toate si asa mai economisesc ceva bani...3000 Ron mi se pare destul de scump tratamentul, mai ales ca nu ne ajuta statul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Geta, totul depinde de cum va reactiona organismul la tratament. S-ar putea sa mai ai nevoie de menopur sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Asa cu a spus Monilaza fiecare organism reactioneaza diferit.Este bine ca ai cumparat mai putine pt.ca restul le poti lua cind ai nevoie.Mie mi-a ramas 2 menopur si 1 gonapeptyl.Pe mine ma ajuns 40 de milioane vechi(400lei).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Buna seara fetelor,am facut punctia si am strins 6 fetite (ovocite)cu le spune Delia-embrioloaga,sper sa se iubeasca mult cu baietei sotului si sa iasa embrioni frumosi si lipiciosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Doamne ajuta sa se lase si cu un bebe la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Sa te auda Dumnezeu si sa se prinda macar unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Bravo Felicia.
Sigur o sa se lase cu bebe la purtator.
Te asteptam si maine cu vesti tot asa de bune.

Mergi la inceput