FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia ma bucur ca ai terminat cu injectiile. Sa ma anunti cand ai punctia marti ca sa pot sa iti tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Miine sunt la raport cu ora punctiei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getaflory spune:

Fetelor va multumesc din suflet la toate pentru incurajari...sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti pe lumea asta!!!
M-ati ajutat enorm de mult cu vorbele bune pe care mi le-ati spus.
Miercuri incep tratamentul la dr. Dorneanu.
mai dati-mi un sfat va rog...sa iau toate medicamentele prescrise odata de la farmacie sau pe rand? gonapeptyl XX fiole, menopur XXX fiole. Exista posibilitatea sa nu le folosesc pe toate?
Va multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

sal getaflory,daca dr.ti-a dat gonapeptyl 20 si menopur 30 poti sa le iei ,asa si mie mi-a dat la inceput 20 gonapeptyl si 30 menopur si apoi mai la sfiirsit doar o cutie de menopur (10 FIOLE ).DACA POT SA TE AJUT CU CAVA TE AJUT CU PLACERE,SI BAFTA LA INTEPAT (DISTRACTIE)CUM LE SPUN EU.SPER SA NE TI LA CURENT CU TOT CE SE INTIMPLA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Buna Geta. Am vazut ca esti din Arad. Si eu. Faci cumva FIV cu programul de la stat?
Am vazut ca toate pacientele doctorului au acelasi tratament: gonapeptyl 20 si menopur 30. Curios, nu vi se pare? Chiar avem toate aceleasi analize?
Iti urez bafta. Eu incep cu gonapeptyul in 30.11.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

SAL MONILAZA, NU ESTE ADEVARAT CA TOATE AVEM ACELAS TRATAMENT,PRIETENA MEA CARE A RAMAS GRAVIDUTA LA EL IN ACEIAS TURA CU MINE LA PRIMUL FIV A AVUT PROTOCOLUL DIFERIT (BRAVELL SI CRED CETROIDE)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

punctia marti la 12.30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_4fun spune:

Felicia iti tin pumnii sa obtii cat mai multi embrionasi cu care sa mergi pana la stadiul de blastocisti si sa se lase cu cel putin un
Te astept Marti la raport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

Multumesc pt. incurajari si sa ne ajute dumnezeu sa mergem la blastocisti.Daca nu mergem la blastocisti incercam sa congelam ceva.
Monilaza,Geta ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Iti tin pumnii pentru marti sa fie cat mai multe ovocite. Si
Eu, deocamdata sunt in asteptarea zilei de 30.11.Atunci incep inhibarea. Pana atunci...relaxare

Mergi la inceput