Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

de ce plicticoase mey?nu zisesi ca tine de profisoara sa faca lectia teresanta? sa ti videm acu cum ne implici k sa nu chiulim sau mai rau io stiu ce sa facem..

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am zis de profisoara mea, adek io ileva da cand io sunt profisoara treburili se sckimbeaza major

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

elevo-profisoarelor + elevelor care studiaza in strainataturi..neazta buna!

dna ezaminatoare menunata programa scolara ...iaste fix ezact materiile preferite(vb dpdv al elevei) si propun sa va ocupati de vitaminizarea elevelor, ca iaste mare nevoie dupa atata efort fizic si psihic

profisoara mj sunt de akord cu propunerea dvs, ca lectia de deschidere sa o tina dna directoare urmata de profisoare in ordine alfabetica.....descrescatoare

profisoara lisa am o propunere pt dvs...ce ziceti daca tinem orile de sport si muzica impreuna? rezultatul.. ..gimnastica ritmica

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey profisoara iona io nu am nemik impotriva da problema iaste ca acilea la ordinea alfabetica nu e ca la scara lu magarului adek crexcator sau dexcrescator sau poate o fi si io nu am invatat??? ia sa ne faci o demonstratie la ora de sport dexpre alfabetu dexcrescator io vreau ca ilevile sa inceapa skoala cu materii mai rilaxante, ca na, cui nu ii place sportu si muzica?? materiili mele iaste maxim plicticoase ca daca neuronii se rilaxeaza cu muzica si sport nu mai are nevoie apoi de psiho-motivare si io ramai fara catedra
pfffffffff sau cre ca e o idee sa va stresez maxim neuroniica dupe aia singurele sa veniti la orile mele maxima de maxima ideea ca la stresarea lu neuronilor io cre ca ma pricep mai bine decat la psiho-motivarea lor
io servex www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw" target="_blank"> mai intai ca dupe aia poci ca sa va predau si aerospatioase in limba chineza nu oriscum

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Nu stiu inca daca accept a preda, pt ca nu s-a inteles daca o solicitati de razbunare pe probele grele sau chiar asta vreti, ca ati crede ca aveti ceva de invatat

D-na profa Iona vad ca ma strigi pe nume "derectoare"...eu decat ezaminatoare sunt..pe vremuri am fost si profesoara, dar atata am escelat incat forii si-au propus sa ma faca ezaminatoare

D-na prof Lisa vad ca abia astepti sa inceapa scoala..dar tare cred ca numai la party de uikend iti sta mintea, dupe cum se noteaza

D-na profa Mj_girl...pare ca deja servesti cafeaua in lb chineza, ca nu conosc idioma aia si nu ma lasa sa servex

P.S. Cand se incepe scoala? Mai copilarim? Mai nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

colega profisoara parpala ma xcuzezi da aia cre ca iaste duar pentru sufletu lu meu nemik ententionat nu a fost da acu cre ca e vreun semn
iaca acilea pe aleselea
www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=Dh0--G63Ec8" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM" target="_blank">
io zic ca daca locatia lu skoala e tot sub acoperisu lu propretar maxim suntem bune de plata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ho mey fetili, colejili, elevili, profisoarili care sunteti voi luati de nu va panicati si mai bine va incepeti a pregati pentru scoala k indiferent de care baricada veti fi de prima data trebe maxima emplicare in programa
soo...k sa nu fie fight de la inceputu lu anu scoleru( care as zice sa inceapa de luni) consider ca ideea cu sustinerea lu orili in ordinea alphabetique a lu numili iaste f buna asadar io vad asa decurgerea lu prima etapa de predare
1.dna profisoara Diana Dirty miss mj_girl va sustine ora de psiho-stresare si apoi motivare a lu neuronilor cum stie si considera dumneaei ca e mai bine pentru k ilevele sa asimilezi noile conostinte
2.dna profisoara Iona Rock va introduce apoi elevele pe tirenu de sport unde va scoate untu din ele (sau uokii dupa caz) k na... mens sana in corpore sano sa zice din batrani ca ar fi
3. aici apar io Lisa Bad care voi incerca prin orili mele de muzica rilaxanta .....sau nu sa va alinez hepuizarea psihico-fizico-hemotionala la care ati/am fost supuse hanterior
4. iar la final dna profisoara ezaminator Parpal blu ne va invata sa fim zen, prin arta lu meditatia adek k cum s-ar zice scopu lu zenu iaste acela de a atinge fericirile in viata de zi cu zi
acestea fiind zise pana la inceperea propriu-zisa a lu anu scoleru as zice sa ne luam inca o data tinutele de party k nu se stie apoi pe baetii fromosii si sa dam boxili la maxiiiiiim





www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am fost dexconspirataaaaaaa mei colega lisa bad pi numile tau care iasti io la izamenu asta am partecipat sub pseudonumile de mj_girl deci asa am fost unsa profisoara si asa figurez pe declaratia de avere reconox ca io predau si sub pseudonumile de dirty Diana da aia numai la alta skoala si la alti ilevi dexpre care nemik nu poci a spune ca as incalca clauzile de confidenta care sunt ca acu e maxim necesar la doo joburi si daca stiam ca sunt nominalizata profisoara ma jur ca si la miting ma duceam
la skoala aia io mereu sunt maxim cea mai iubita profisoaraaaaaa iar ileviiiiiiiii pffffffff tare constiinciosi sa invete noutati da acolo neste duamne ca voi nu are ce cauta ca nu iaste reality shou


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
profisoara lisa am o propunere pt dvs...ce ziceti daca tinem orile de sport si muzica impreuna? rezultatul.. ..gimnastica ritmica

profisoara iona desigur putem k sa incercam.... poate iese cam... asea www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4&ob=av2e" target="_blank">ceva???




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
reconox ca io predau si sub pseudonumile de dirty Diana da aia numai la alta skoala si la alti ilevi dexpre care nemik nu poci a spune ca as incalca clauzile de confidenta care sunt ca acu e maxim necesar la doo joburi si daca stiam ca sunt nominalizata profisoara ma jur ca si la miting ma duceam
la skoala aia io mereu sunt maxim cea mai iubita profisoaraaaaaa iar ileviiiiiiiii pffffffff tare constiinciosi sa invete noutati da acolo neste duamne ca voi nu are ce cauta ca nu iaste reality shou

pfffffffff mey missoooo nu stiam ca decat profisoara le iesti la beietii tai fie kiar si cea mai iubita ...da ia zi-mioare de ce e ei asa constiinciosi in toti noutatili care ii inveti poate ca sa ezerseze maxim cu altceneva??
numili iaste acelasi pi toate declaratiunili de avere din cate stiu(doar nu vrai sa fraudezi pi statu declarandu-ti averili sub nume false sau pseudonoame cum le zici) asadar Diana is your name noi nu-ti cerem sa dizvalui latura dirty fata de noi decat k pseudonimu din fisa de inscriere nu skimba numili care iaste cum am zis..asa ca unsa-neunsa, tot prima la catalog iasti

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput