Floricele de Liliac mai - iunie 2010 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

O felie de tort din partea noastra,ca am implinit 4 lunite

Nu-mi vine sa cred....duminica ne uitam pe camera sa vedem ce sa mai stergem de pe ea si am dat peste filmuletele de cand l--am adus acasa...doamneeee cat de slab era...nu-mi vine sa cred ca e acelasi,si s-a "transformat" asa repede.
De cat era de mic...doar capul era de el,parea un extraterestru..si mie mi sa parea cel mai frumos...doamneee ziceai ca e o babuta



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Fetele la Premaman exista catalog si chiar unul f consistent si gros cu de toate : de la haine de gravide, de bebe, pana la patuturi, carucioare, scaune auto,etc. tot ce vrei.
Mie mi l-au dat in Iulius mall pe cel de toamna iarna 2009-2010 cand eram gravida si mi-am ales o gramada (abia m-am limitat la vreo 10 produse)dar pe cand mi-au promis ca vin lucrurile am vazut ca nu ma mai suna si am mers la mall si surpriza : impachetau tot si inchideau magazinul nerezistand crizei la ce preturi aveau, deci am lins degeaba catalogul vreo 2 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Mira-Fie ca proiectul vostru sa se realizeze!
Nana-nasol cu ochiul! Al meu ma zgarie pe fata cu cate un colt de unghie si taie in carne. Abia reusesc sa-i tai unghiile!


Mamica lui Mihai Rares (12.06.10-12.55)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Nana, multumim de capitol nou insa te rog sa il inchizi si pe vechiul - k eu am scris intr-o veselie dincolo ...neatenta-s!!! Sorry si pentru ochi - nasoala experienta insa bucura-te: asa invata fata anatomie:) (glumesc). Si la noi experimenteaza puiul sa vada cum e pe fata lui mami, in gura la mami... insa inca nu a incercat in ochi... Ba vorbesc prostii: sunt purtatoare de ochelari, care cu toata solutia antistatica trebuie stersi zillnic, si n-au pe ei decit "labutze" - deci ar incerca, numai ca am eu echipament de protectie":).
Ma "doare" cind vad cum arata fata lui dupa un "raid" si mi-e mila sa ii stric forma unghiilor, taind din carne, asa incit mereu ii ramine ceva, numai bun de atac.

Mira, sa aveti bafta cu proiectul vostru! Viena a iesit din plan?

Faceti-va mila si ma cititi si-n capitolul 15 - deja nu mai stiu ce-am scris:)!

Mary, mamica lui Tudor Mateo, 19.05.2010, ora 12.10

Doamne Ajuta-ne sa fim sanatosi si sa ne crestem bebelusul in pace!

Fericita, imi alaptez puiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Uuuuau mai fetelor ce viteza ati avut ... acum am 3 capitole restante , poate reusesc astazi sa citesc macar unul ; mi-a asa de somn de vad prin ceata .

Am reusit si am pus poze de la botez .
Va
si va doresc !


R_ocsy , mami de Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:

Neatzaaaa!

www.boston.com/travel/blog/coffee%20BA.jpg" target="_blank">Cafea?

Mira, multumim frumos pentru felicitari! Va tinem pumnii sa se implineasca planurile!!! Cum a fost la Ikea? Poate dau o fuga si eu cu Maria zilele astea..


Corina, mami de Maria (14.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile

Neatzaaaa!

www.boston.com/travel/blog/coffee%20BA.jpg" target="_blank">Cafea?

Mira, multumim frumos pentru felicitari! Va tinem pumnii sa se implineasca planurile!!! Cum a fost la Ikea? Poate dau o fuga si eu cu Maria zilele astea..


Corina, mami de Maria (14.06.2010)

Eu vreau cornulMultumesc



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata fetelor!
Pt cine are PLus prin preajma, au set 3 body cu maneca lunga din bumbac la 15 ron diverse marimi.


Mamica lui Mihai Rares (12.06.10-12.55)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zguby77 spune:

Neata buna la toata lumea, merci Nicoleta, azi chiar aveam de gand sa ma duc :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Neata fetele!
Nico, multumim pt pont

fetelor cele care ati depus actele pt indem in luna iulie, ati primit-o ?? eu nici trusoul nu l-am primit


ALE fericita de printesa Karinutza Scorpiutza (01.06.2010)
multumesc Doamne pentru aceasta minune sanatoasa!

Are mama o fetita frumusica foc, are mama o fetita cat un ghemotoc!!

Mergi la inceput