Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***249***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuca

Buna fetelor,

poze cu ai mei.

de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009


Vaaaai, ce copii frumosi!!! Super draguti sunt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Saru'mana fetelor , uite am mai adaugat 2 poze in care pozeaza ea aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n
Iuca am vacut pozici sunt superbi puii tai , ce frumos este cu gemeni dar cred ca si tare greu iti esteMireal cum ii dai 5ml pe zi ?pe asta as vrea sa-l incercam si noi, e natural? 18+
da, e natural, 3 ml de 2 ori pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Ati recunoscut-o pe Maria, fetita Mihaeleicg cu rochita maro, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Iuca, ce frumosi sunt.Aveti idee, la creditele cu rate fixe se modifica ceva, ca noi cand am facut creditul aveam o alta adresa si nu le-am dat noua adresa la banca.Am uitat ca am vazut-o si pe Gigelica, care nu arata asa de rau cum vrea ea sa credem,un pic de burtica mai am si eu. Sper sa ma mobilizez sa ma duc la sala, am gasit ceva misto indoorwalking, pe bicicleta eliptica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Alina e mai greu cu 2, dar cand vezi ca se joaca frumos impreuna (uneori) compenseaza.

Azi de exemplu Bogdan s-a trezit la 7 si a trezit-o si pe Bia care sigur ar fi vrut sa mai doarma. Ei ii place sa se trezeasca mai tarziu, pe la 9 dar nu prea are sanse cu un frate asa matinal.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Mireal Spuneti-mi si mie ce se modifica ca avem si noi un credit la Transilvania, am primit adresa dar nu am fost la banca sa semnam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Hello...fetelor
Iuca..credeam ca doar eu am problema asta:)))glumesc..clar o au toti parintii de gemeni(trezitul unul pe altul)+bataile...ai tai nu se bat?ca ai mei...dc au ei de impartit ceva si nu le ajunge..tb sa ai nervii de otel



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

In principiu la majoritatea bancilor9conform cererii bancii natinale)s-a eliminat comisionul de 1 % care era pt plata anticipata: orice client are dreptul sa modifice cu banca dobanda, in asa fel incat sa poata acoperi costul ratelor.



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

petrean ohooooo se musca si se cearta pe jucarii. Li se pune la amandoi pata pe aceeasi jucarie. Bogdan vrea orice jucarie pe care o are in mana Bia, iar ea se supara si vine la mine plangand...
Bogdan e capul rautatilor, Bia e mai cumnitica, dar promite ...

Mergi la inceput