histeroscopie - medici si spitale

histeroscopie - medici si spitale | Autor: dianas

Link direct la acest mesaj

Buna seara, unde se face histeroscopie in bucuresti? stiam ca la giulesti era prof. marinescu, acum daca spitalul nu mai functioneza unde se mai poate face? Si cat ar trebui sa coste?

imi recomandati ceva, va rog?

multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Diana, histeroscopie se face la orice spital care are si sectie de ginecologie.
Daca faci la un spital de stat, interventia nu ar trebui sa coste. La clinicile particulare am vazut ca e destul de costisitoare.

Daca te intereseaza spaga, cam cat, nu stiu sa-ti spun. Eu am facut-o de 2 ori: acum 3 si 4 ani...si nu mai sunt la curent cu ultimile "preturi".

Sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:


Buna dimineata,

Revin si eu la acest subiect pentru ca ma intereseaza sa fac o histeroscopie in Bucuresti. Eu sunt din provincie.

Am aflat deja date despre dr Tutunaru, si stiu ca e un medic bun, dar momentan nu dispun de costurile aferente interventiei in sistem privat.(350 de euro, in clinica dl dr Tutunaru).

M-ar ajuta foarte mult si alte optiuni, asa ca astept cu mare drag si exeprientele voastre recente vis-a-vis de aceasta interventie.

Multumesc mult de tot!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byssa spune:

Urmeaza sa fac histeroscopia la Giulesti acum in februarie,nu am aflat inca preturile dar banuiesc ca nu pot fi foarte mari.Te tin la curent cum aflu ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

eu am facut la sanador, cu anestezie generala a fost 10 mil. histeroscopia in sine era in jur de 400 ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

La spitalele de stat nu se plateste o astfel de interventie. Daca ii dai dr respectiv 1 mil e suficient. Am facut la Giulesti cu d-nul dr Puia , fiind doctorul meu nu mi-a luat nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss83 spune:

Eu mi-am facut acum cateva zile la Malaxa si este o sala de oeratii extrem de curata si aparatura de performanta.Am fost cu trimitere asa ca am dat decat cat am considerat eu medicului...
Ma asteptam sa gaseasca ceva in neregula deoarece ne chinuim de 2 ani sa avem un bebe dar in afara de faptul ca am uterul putin mai mic (nu foarte ) totul e ok .
m-am saturat de atatea analize ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

La Medlife dr Albu Dragos face histeroscopii
Eu am facut cu dansul acum doi ani si am platit 500lei
Acum am inteles ca este in jur de800 lei,dar preturile corecte se gasesc pe situl medlife-ului
Recomand dr Albu-super profesionist si inainte de toate -OM
Bafta!


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput