Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-25

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Sper ca este pe masura asteptarilor !Ce a zis fata?

Selene,eu n-am adresa lui Cosmin oru am pierdut-o,nu stiu.Mi-o poti trimite iar,te rog?
Am fost plecata,cateva zile si n-am avut (nici n-am vrut sa am) acces la internet dar am citit azi-noapte ce a scris Dani la celalalt capitol si sunt perfect de acord cu ea.

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Vorbim pe PM, Laura.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Sper ca este pe masura asteptarilor !Ce a zis fata?

Selene,eu n-am adresa lui Cosmin oru am pierdut-o,nu stiu.Mi-o poti trimite iar,te rog?
Am fost plecata,cateva zile si n-am avut (nici n-am vrut sa am) acces la internet dar am citit azi-noapte ce a scris Dani la celalalt capitol si sunt perfect de acord cu ea.

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11


Lauri, cu permisiunea voastra, daca mai aveti adresa mea (a lui tati de Daria, adica), trimiteti pe adresa respectiva. Mama lui Cosmin nu mai are mobil, deci eu nu am cum sa verific daca primeste la timp pachetul sau nu. Daca ajunge la mine - cum s-a mai intamplat, eu i le incredintez cumnatei mele, care este medicul de familie al lui Cosmin, si i le duce ea personal, macar asa vede si starea familiei si imi da detalii, ca sa pot spune si eu pe forum ce si cum.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Selene trimite-ne te rugam si mie si Laurei adresa ta si trimite-o si catre raluci_b ca sa nu mai pierdem vremea, ai permisiunea noastra directa! multumim!

Anca, te rog mult, trimite tu adresa lui Patrick, pentru ca eu abia maine am acces la fisierul cu adrese si as vrea sa nu se supere raluci_b ca o tinem pe loc! multumesc mult de intelegere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Fetelor, am vorbit cu Antonia_05.

A spus ca nu are niciun fel de hainute de toamna-iarna pentru Sonia. Pentru Antonia nu are nevoie de nimic, dar pentru Sonia, orice ii prinde bine.

Sonia este inaltuta si voinicuta, are 84 de cm, 13 kg si 12 cm la piciorus (talpita goala).

Marina inca nu si-a gasit de lucru, ei se descurca 4 persoane din salariul sotului, de 750 de lei (redus si taiat bonurile de masa) si alocatiile fetelor.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Fetelor, mai stie cineva ceva de andru_mami? Sau de arwen92? Cum sunt, ce fac, cum se descurca?

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Selene, o sa trimit si eu hainute si incaltari pentru Sonia. Marti sau miercuri, cel mai tarziu, o sa am gata pachetul. intre timp o sa intru aici, sa vedeti ce pun in pachet exact, tre' sa sortez si pana nu-i duc pe huni la cresa nu pot face nimica.

daniela, laura, va rog mult, adresa Antoniei_05. Sau daca o are Selene si e ok cu voi, sa mi-o trimita ea.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna fetelor,va rog Daniela sau Laura dati-mi si mie adresa Antoniei05 sa trimit hainute de iarna si cizmulite Soniei.
Selene , multumim din suflet pentru rechizite !
Fetelor,poate auziti de ceva pentru un baietel de 7 ani ca am ramas rau in pana.

irina , mami de Vlad-Andrei si de Giulia-Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

acum am vazut ca trebuia sa trimit adresa lui Patrik,mai trebuie?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anca, i-as trimis adresa pentru colet postal, daca doreste s atrimita prin curier o sa te rog sa o trimiti tu!

Trimis adresa Antoniei-05 catre Luminita2008 si Giuliaelena!

Mergi la inceput