sunt tatal copiilor mei, ba nu, mamal

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Mea culpa atunci dar tot nu sunt de acord cu cea ce a facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

e perfect normal sa ai aceasta opinie, nu putem fi cu totii de acord asupra unui subiect sau altul; intotdeauna vor fi pareri pro si contra, indiferent de subiectul adus in discutie
cred ca important este sa incercam sa fim toleranti sau suficient de deschisi la minte; da, nu suntem de acord cu una si cu alta, insa sa nu ajungem la atitudini extreme sau vehemente
iar despre situatia acestui om, cred ca doar dragostea pentru sotia si copiii lui il ajuta sa treaca cu bine peste rautatile si amenintarile care i se adreseaza, sunt destui care il condamna, incepand cu familia, unii vecini, etc.
atata timp cat vor avea o viata de familie normala si copiii lor vor deveni OAMENI adevarati, bravo lor.

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Cu atatia nebuni pe lumea asta care sunt crezuti si intelesi, ca vezi Doamne au si ei suflet si tot ce fac nu-i din vointa lor ci asa sunt ei , or sa ajunga ca oamenii normali, cuplurile normale sa se simta in minoritate sau ca ceva nu este in regula cu ei.
De gay si leasbiene nu se mai leaga nimeni, ca doar si ei sunt cupluri normale care mai si infiaza copii care vor deveni tot gay si lesbiene, nebune isterice care se tranforma in barbati emotioneaza la maxim opinia publica ca odata ce au ajuns barbati totusi si-au pastrat pasarica de femeie si acum devin vedete ca aduc pe lume si copii. Pentru mine toti sunt niste dezaxati care se cred normali !

Mergi la inceput