mama + sotul madalinei

mama + sotul madalinei | Autor: ardeiash

Link direct la acest mesaj

eu zau daca-i inteleg... e tare trist..

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:



Nu cunosc detalii !

Gabriela
25 + viitoare mami de Tudor Andrei

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

apai.. toate ziarele-s pline..

nu stiu,,, cred ca e durerea nesfarsita.. insa chiar asa sa se manifeste|?

acum cand dai cautare madalina.. gasesti numai certuri si lucruri urate despre familia ei.. of Doamne.. e groaznic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Of doamne of doamne! Ce subiect de generale, zau

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Cred ca parintii au multa durere in suflet...am inteles ca mereu "au avut un dinte" impotriva lui Petru Mircea.Il considera autorul moral al sinuciderii Madalinei.Dar, la ce folosesc aceste dezvaluiri, ce incearca sa obtina, daca au spus ca nu au pretentii la averea Madalinei?sa fie doar dorinta de a-i strica imaginea ginerelui?

Theiuta

Mami si Nicolas

"Te iubesc asa de mult...de parca s-ar atinge doua inimi" - Nicolas, 6 ani si 4 luni


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

pai.... imaginea lui petru e in stransa legatura cu cea a madalinei .. .
iar saraca madalina.... a fost pe prima pagina cateva zile,,, nu stiu saptamani.. dupa care numai aiureli .. ca bunicii vor copilul ,,, mai apoi s-au razgandit. .ca i-au zis lui petru sa iasa din casa.. mai apoi ca n-au nevoie de avere.. si tot asa... pare pacat de tineretea, frumusetea.. talentul ei

Androix; apropos de subiectul deschia la generale.. tu chiar crezi ca eu l-am deschis ca sa barfesc aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Orbiti de durerea pierderii MAdalinei, parintii acesteia uita ca si Madalina insasi a luat o decizie fara sa-i pese de copilasul ei, de parinti, de sot, de prieteni. Daca MAdalina s-a plans parintilor ca numai poate ca ii este greu acestia ce au facut sa o sustina ? Acum este mai usor sa gasesti un vinovat pentru toate relele . SI inca o chestie, am impresia ca parintilor Madalinei le cam place pe la televizor, sa dea declaratii care mai de care mai incendiare. Nu stiu daca in asa fel se duce o cruce greu de dus- si anume pierderea unui copil. Prin faptul ca sotul Madalinei nu iese cu declaratii de astea numai bune pentru presa de scandal nu face decat sa atate ca acest om(indiferent de ce este acuzat de socrii lui) stie sa-si respecte sotia trecuta in nefiinta si sa- si planga durerea singur nu in fata aparatelor foto.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Sa nu uitam ca si el a iesit si a dat declaratii "bune de presa" mult inaintea lor, la cateva zile de la inmormantarea Madalinei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Probabil ca in modul asta jalnic stiu ei sa-si traiasca durerea.E mai usor sa dai vina pe unii si altii.TOATA lumea a avut un rol, nu numai sotul. Inclusiv ei, desi e greu sa constientizeze asta. Lucrurile sunt foarte complexe. Felul in care un om face fata dificultatilor vietii, sensibilitatea, vulnerabilitatea...sunt lucruri care isi au radacina in copilarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Parintii ei au iesit la tv ca sa spuna adevarul despre tot ce s-a intamplat.Petru Mircea a iesit primul la tv si a spus unele lucruri pe care parintii le considera minciuni si au iesit sa se apere.Acum nu stiu cine spune adevarul si cine nu.Si nu cred ca parintilor ei le place la tv, Doamne fereste de asemenea tragedie, nimeni nu cred ca si-ar dori sa traga foloase dupa moartea copilului lor.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

S-ar putea sa par cinica dar, daca este adevarat ca Madalina isi intretinea parintii atunci este normal ca acestia sa incerce sa obtina cat mai mult din mostenire deoarece acum au cam ramas fara sursa de venit.

Mergi la inceput