Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (443)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

neata!
intai dau eu o , ca pana se trezeste sarbatorita mor de somn!
Si nici nu stiu daca mai are ibric sau nu!

La multi ani, Zoze!

Sa fii sanatoasa si iubita, sa fii mereu fericita!

sa o aduci pe Maria sa pe lume grasa si frumoasa si sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Zozeeeee

Sa fii sanatoasa si fericita si tot ce iti doresti tu sa se implineasca!



Olgacu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

moaaaama ce zi de sarbatoare pe craca

LA MULTI ANI, ZOZELICI
sa fii sanatoasa si sa te bucuri de familia ta regala

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

LA MULTI ANI , ZOZE!!!! SANATATE, IUBIRE SI O VIATA PLINA DE BUCURII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

La multi ani Zoze draga, sa-ti dea Dumnezeu sanatate, fericire, multe bucurii alaturi de minunata ta familie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

LA MULTI ANI ZOZE!multa santate, sarcina usoara in continuare, o Mariuca frumoasa si sanatoasa.



cat priveste conceptia bisericii romane no comment, de parca nu ar fi sufient pentru bieti parinti ca si-au pierdut copilul si nici nu stiu care a murit si care nu! acum ce ar trbeui sa faca? sa si-i ingroape in fundul curtii si sa nu le puna o cruce?
sunt revoltata! inflexibilitatea asta costa crestinismul prea mult si prea marii bisericii nu se gandesc la acest lucru!

_
Siluan trebuie sa traiasca!http://bebesiluan.wordpress.com/ banii nu aduc fericirea, insa cativa banuti pot aduce fericire parintilor si 5 minute in viata acestui bebelus

Claudia+21 si mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

La multi ani, Zoze, sanatate si fericire alaturi de randunoi si comorile voastre!

mami de David si Iris



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE,O NASTERE DE VIS SI FERICIRE MAXIMA IN 4 FOREVER, ELA!!!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..am vazut si eu pozicile proaspete cu iubitul Siluan...DOAMNE,AI GRIJA DE EL SI FA-L GRABNIC SANATOS!

Ioana,felicitari pentru tititza..sa fie sanatoasa si sa va fericeasca de Sarbatori si toata viata!

Si ca tot dezbateam ieri despre activarea virusilor din AC, mi s-a virusat copilul cu muci,tuse, stand cu nasul in AC...off..si pe cine acuza Geo si bunica?pe ma-sa, ca i-a dat ieri inghetata..

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Dumnezeule, ce a fost acolo ...ma tot uit la tv, citesc ziare, nu imi vine a crede ca a fost posibil asa ceva ...Naty, indiferent cat de calificata profesional e asistenta respectiva, indiferent cat de mult te-a ajutat pe tine personal si pe Iulia, acum doua zile nu a fost unde trebuia sa fie. Focul ala a mocnit, cineva=EA ar fi trebuit sa sesizeze asta, nu o mama care sa sune la 112. Ti-a salvat tie copilul si probabil, multor altora, dar din cauza faptul ca nu a fost unde trebuia, si nu pentru cateva minute, au murit patru copii si alti 7 sufera. Scurt! Ea si cine trebuia sa mai fie acolo...Faptul ca e om bun scuza ce s-a intamplat? Le face parintilor indoliati suferinta mai usoara, ne creste noua toleranta? E prima dintr-un sir lung de vinovati, asta este!

Iar cu inmormantarea, sa ma lase! Cine ma opreste sa ii pun cruce? Sau un oval, care sa arate cumva ca acolo sunt ingropate ramasitele unui biet pui fara vina? Sa nu vina niciun preot, ma rog eu pentru copilul meu, nu am nevoie de intermediari. Asta e problema bisericii ortodoxe acum, ca nu au fost botezati, e cea mai mare tragedie care se putea intampla! Nebotezatii si sinucigasii, niste nenorociti cu totii! Si as mai zice, dar nu e locul.

Si as mai fi vrut sa vorbesc cu Stela...dar nu gasesc cuvintele potrivite acum. Poate candva, fata in fata, ca in scris suna prea sec..doar ca trebuie sa cautati problema la voi, adultii, nu la capul Teei prin drumuri la neurolog . Copilul e absolut in regula !!!

Noi am fost ieri la Cheile Gradistei si la Bran, a fost minunat Copilul fericit la maxim, noi asemenea...am o gramada de poze, sa vad cum ma lasa sa le si pun!

Olgacu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput