LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Multumim pentru urari
Si io am uitat pe cineva important,pe iesheanca de frunte,Carmencitala multi ani cu sanatate,fericire,iubire si bunastare!!!!
Leeloocika vacantza placutaabia astept sa ne povestesti cum a fost!!
Noricico adik i-ai facut ziua lui Rares intr-un club cu animatoare si Puya...super cool ca s-o citez pe fi'mea!!
Meii ce sa-i fac vecinului care tocmai a inceput sa-si gaureasca tavanul de la ora 2??...sa sun la politie sau ce?
am pus si niste pozici: http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/august%202010%20vacantza/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mey partyul nu a fost in club decat pentru adulti..petrecerea a fost in curtea clubului (Nora este amica patronilor si acolo este si un mini hotel). Rares care am inteles ca nu-i pasare de noapte ca Luca s-a culcat pe la 12..cred..Luca l-a asteptat pana la 3 pe Puya
Vazut Gorodica..si petrecerea in natura..
Gabi vacanta placuta!
Andries sanatate multa!Cum este in casuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani ...si frumosi, Giulia!!! Numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Va pun ceva pozici de la plimbarea cu barca pe Marea Neagra...si balaceala la 12 m adancime:

http://picasaweb.google.com/111280993528609352489/CuBarcaPeMareaNeagra?authkey=Gv1sRgCLiPxIeZmum_kwE#slideshow/5503058332197780162

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

http://picasaweb.google.com/111280993528609352489/ScoicaLand?authkey=Gv1sRgCPnFh_rAtZK-Zg#slideshow/5503061060759076418

recunoasteti personajele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani Giulika, Stefan si Carmen!
Eu mai tarzior asa ca percutez ca la scoala de soferi inca, nu m-am reacomodat, acceptati scuzili?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
hehe nu vazusem pozele Oliv, super! io stiu personajele dar tac ca am inside information
am o zi oribila de marti. sper sa nu continue asa
pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza!

vazut pozele de la mare... nu am recunoscut decat personajul masculin...

Daria, cum a fost petrecerea?

Va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata, dau cafele pen`ca nu mai poci, mor de somn
Petrecerea a fost super ok, nimeni nu a plans / isterizat / certat si nu s-a distrus nimic, n-a murit niciun peste / caine
S-a mancat multa ciocolata, multi castraveti si apoi chiftelutele si paine cu vinete; au baut ciocolata calda cu frisca si Fanta de portocale
Au primit si tort de cioco de la o mamica asa ca au foist tare rasfatate
S-a dansat, s-au dat cu oje, s-au imbracat in alte haine , s-au jucat si au facut intuneric (am fo`obligata de Giulik sa atarn o ghirlanda cu leduri de la brad).
Au zis ca mai vin si maine.
Mamicile au venit seara dupa ele, am stat si noi pe balcon lejer la o barfa, a fost tare-tare fain
Abia astept sa fie mai maricele sa ramana la noi mai mult !

Vazut Mariuca, Adela si Luca

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna

Roxana, stii cine are nevoie disperata de odihna? cei care vin din concediu :P Sa ti se insenineze ziua !
Daria, ma bucur ca ai un grup de mamici ca lumea si ca Giulia are fetite cu care se simte bine.

pusi

Mergi la inceput