Jocuri, carte

Jocuri, carte | Autor: IRA_LIZA

Link direct la acest mesaj

Oameni buni, am prin biblioteca o carte cu jocuri de la 0 la 6 ani, daca aveti nevoie ma uit dupa ea - titlu, autor, etc...
Ma ref la cei cu bebei mai mici si/sau care sunt mai rezervati in jocurile de grup.

Ira, mamica Elizei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui IRA_LIZA

Oameni buni, am prin biblioteca o carte cu jocuri de la 0 la 6 ani, daca aveti nevoie ma uit dupa ea - titlu, autor, etc...
Ma ref la cei cu bebei mai mici si/sau care sunt mai rezervati in jocurile de grup.

Ira, mamica Elizei

Te rog frumos, daca ai timp. Si eu am o carte din care ma mai inspir. As vrea si ceva educativ. Bebe are aproape 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui elaga

Citat:
citat din mesajul lui IRA_LIZA

Oameni buni, am prin biblioteca o carte cu jocuri de la 0 la 6 ani, daca aveti nevoie ma uit dupa ea - titlu, autor, etc...
Ma ref la cei cu bebei mai mici si/sau care sunt mai rezervati in jocurile de grup.

Ira, mamica Elizei

Te rog frumos, daca ai timp. Si eu am o carte din care ma mai inspir. As vrea si ceva educativ. Bebe are aproape 2 ani
http://mamasiiubita.blogspot.com/


Elaga, uite aici:

http://www.teora.ro/cgi-bin/teora/romania/mbshop.cgi?database=39&action=view_product&productID=%20901&category=00

in caz k administratorii DC nu ma lasa sa afisez linkul de mai sus: autor Anne Bacus, titlu "Jocuri pentru copii de la 0 la 6 ani", editura Teora

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

discutia despre carti cu jocuri, aici va rog.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

discutia despre carti cu jocuri, aici va rog.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook



S-a marcat! scuze inca o data!

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui IRA_LIZA

Citat:
citat din mesajul lui elaga

Citat:
citat din mesajul lui IRA_LIZA

Oameni buni, am prin biblioteca o carte cu jocuri de la 0 la 6 ani, daca aveti nevoie ma uit dupa ea - titlu, autor, etc...
Ma ref la cei cu bebei mai mici si/sau care sunt mai rezervati in jocurile de grup.

Ira, mamica Elizei

Te rog frumos, daca ai timp. Si eu am o carte din care ma mai inspir. As vrea si ceva educativ. Bebe are aproape 2 ani



Elaga, uite aici:

http://www.teora.ro/cgi-bin/teora/romania/mbshop.cgi?database=39&action=view_product&productID=%20901&category=00

in caz k administratorii DC nu ma lasa sa afisez linkul de mai sus: autor Anne Bacus, titlu "Jocuri pentru copii de la 0 la 6 ani", editura Teora

Ira, mamica Elizei

Multumesc pentru pont

Mergi la inceput