Saltea buna buna ,unde?

Saltea buna buna ,unde? | Autor: laureta

Link direct la acest mesaj

Tb sa ne luam saltea noua. Amandoi suntem cu probleme la coloana, scolioaza, spondiloza,dureri, amorteli uf buf toata ziulica( deja ma simt cam babaca:))Nu imi plac cele dure/tari ma trezesc de parca am fost batuta.

Ce saltea buna, moale, comoda ati gasit? De unde, cat?





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Eu am luat saltele de la Minet. Pt noi din latex, pt copii super ortiopedice. Inca nu le-am testat dar stiu ca sunt foarte bune (urmeaza sa ne mutam in casa noua in 2 saptamani). Daca le cumperi direct de la fabrica mai economisesti si ceva banuti .
Daca vrei mai multe informatii sa imi trimiti PM. Sa nu se considere reclama.

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns milke79 spune:

nma

Imi permit sa te deranjez cu o rugaminte:
dupa cate vad aici, folosesti o saltea facuta de cei de la Minet. Eu si sotul meu, dupa indelungi cautari pe net, ne-am oprit tot asupra unei saltele latex de la ei.
Te rog mult sa imi spui parerea ta despre salteaua pe care o ai, ne-ar ajuta foarte mult in luarea deciziei :)

Mihaela
mamica de Victor si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

Eu iti recomand: http://www.lineaflex-tore.it/ru/prodotti.html
sunt cele mai bune categoric din piata insa si preturile pe masura. Au un magazin pe Titulescu.
Oricum investitia merita.

[poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns milke79 spune:

Iti multumesc pentru recomandare Fania :)

Din cautarile noastre pe net cel mai bun raport pret-calitate l-am gasit in doua locuri:
Saltex - modelul pocket spring
Minet - modelul latex (sau eventual modelul ortopedic desi acesta e fabricat cu plasa de arcuri si din ce am inteles asta ar fi o tehnologie invechita)

Cel mai important lucru insa pentru noi ar fi parerea cuiva care deja a folosit unul dintre aceste modele si care ne poate spune din proprie experienta daca sunt bune sau nu.

Astept in continuare parerile voastre!

Mihaela
mamica de Victor si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

De D o r m e o ce parere aveti? a incercat-o careva? noi la o astfel de saltea ne-am gandit sa trecem. asteptam pareri

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Eu am luat de aici si sint multumita de ea.
http://www.domusflex.ro/

Dar stiam ca tocmai cei cu probleme cu spatele ar tb sa doarma pe saltele mai tari, ortopedice.

Mergi la inceput