SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ca veste buna, poate..am primit un raspuns semi-favorabil de la Klinik Universitat din Munchen (care CULMEA, imi scriau ca admit pacientul fie cu banii jos fie cu... E112). Au insa nevoie de detali suplimentare de la medicul curant actual din Austria, asa ca astept acum mesaj de la George sa iau rapid legatura cu acesta pt a obtine aceste date (medicale)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

naty, trist!!! trist!!!

am vesti de la simo prin cami33: "au primit niste rezultate la analize si sunt ceva mai bune, siluan e vesel si trage asistentele de par, ieri au iesit la plimbare. toate asistentele ii spun lui siluan "papusica", ii admira ochii si genele
simo, draga de ea, intreba de noi...
simo avea o voce vesela simo, n-am mai auzit-o asa pana acum."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaTrz spune:

DOAMNE AJUTA, DRAGI MAMICI!!!VA ROG DIN SUFLET ,ANUNTATI PE TOATA LUMEA CA IN ACEASTA SEARA TATAL LUI SILUAN, PARINTELE GEORGE BOTA VA FI IN DIRECT LA EMISIUNEA LUI DAN DIACONESCU DE LA ORA 8.

LA EMISIUNE VA FI ORGANIZAT SI UN TELEDON PENTRU MICUT. VA MULTUMESC DIN SUFLET! DUMNEZEU SA VA RASPLATEASCA BUNATATEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Da,Mihaela,stim..
Doamne-ajuta!!

Nati.. ce sa mai spun..

Siluan trebuie sa traiasca!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne, in Tine este singura speranta pentru acest copilas.Ajuta-i Doamne prin puterea Ta ca la OTV sa donam fiecare dupa cum ne indeamna inima. Fa o minune Doamne si ajuta-i lui Dan Diaconescu ca pe timpul teledonului sa aiba audienta maxima ca se se stranga cat mai mult.Credem Doamne ca Tu il vei salva pe Siluan si-l vei aduce sanatos langa fratiorii sai.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

doamne ,trist..imi pae f rau...tara de asta este...mergem mai departe..doamne ajuta! trebuie sa resim cu ajutorul semenilor nostrii...


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:


irinusha, multumim de atentionare, n-am stiut .
se poate dona si in conturile afisate pe blog, sunt cele ale lui George, insa de acolo, noi nu putem face dovada primirii banilor, prin extrasele de cont.
am remediat, am afisat codul Swift si la inceputul saptamanii viitoare, avem si Pay Pal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Randunici, Naty, multumesc ptr. raspunsul promt!
Atunci astept paypal-ul, prefer asa. Poate puteti anunta in titlu cand aveti contul paypal!
Succes la stransul banutilor si sanatate pe "crenguta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

:( voi anunta si eu mai departe de teledon.

TREBUIE SA FIE BINE!

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Te rugam Doamne, cu puterea Ta vindeca durerea lui Siluan. Alunga de la el toata boala si toata neputinta. Tu care esti doctorul trupurilor si sufletelor, arata si acum puterea milostivirii Tale. Vindeca-l pe el, Preasfanta Nascatoare de Dumnezeu, cu rugaciunile pe care le inalti inaintea Fiului Tau si Dumnezeului nostru.

O, Doamne Iisuse Hristoase, primeste putina noastra rugaciune pentru Siluan, stinge-i focul ce l-a cuprins, inceteaza-i boala, ridica-l din patul durerii, intru marirea Ta. Ca Tu esti Cel care vindeci toate neputintele, Hristoase Dumnezeule si Tie marire inaltam, Tatalui si Fiului si Sfantului Duh. Amin.

Sf. Stelian ocrotitor al copiilor, Sf. Nectarie mare tamaduitor,Sf. Nicolae,mare facator de minuni,faceti,va rog o minune si salvati copilasul scump!




mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput