SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

MIHATP, nu ma indoiesc nici o clipa de bunatatea acestor oameni!
Tocmai la asta ma gandeam, sa nu se insiste de catre prezentator pe ce s-a intamplat....de-acum nu se mai poate face nimic, sa se stranga banutii e cel mai important!

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Vreau si eu sa adaug niste produse in bazar! Doar ca plec din Bucuresti in cateva ore, se intalneste cineva cu mine pana in seara asta la 20 sau le pun saptamana viitoare?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN trebuie sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Vreau si eu sa adaug niste produse in bazar! Doar ca plec din Bucuresti in cateva ore, se intalneste cineva cu mine pana in seara asta la 20 sau le pun saptamana viitoare?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN trebuie sa traiasca!

Asta nu e o problema. Trimiti pozele cu detalii de pret, si apoi dupa ce la castiga cineva, le pui la posta cand te intorci.



Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Fetelor din B am facut "rost" de la o mamica de ghiocei de hainutze /donatii pentru Siluan ea nu se poate ocupa caci nu are timp disponibil.Este vreuna din voi dispusa sa se intalneasca cu ea si sa se ocuype de distribuirea lor?!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!





Da-mi mie PM, si ma ocup.


Mami si Sanziana

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

de doua aore incerc sa scriu 3 rinduri si imi dispare tot mesajul

deci printre de la scirbici , alerg si colectez banuti. sper pina miine sa string o suma frumusica si sa depun banii luni. Nu are rost sa pun cu tiriita si sa ne taxeze de fiecare data.

SILUAN, Simo si George.

fuuuggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ma bucur ca george a ajuns in tara,ma bucur ca simo are o voce mai" buna"..doamne ajuta sa reusim sa strangem banutii de care au nevoie,doamne ajuta sa reuseasca si sa invinga birocratia.. pentru ei ,ma pentru Siluan !!!!doamne ajuta!!!


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

fetelor, daca vreti sa se stranga bani si de la bazar, TREBUIE sa veniti si voi cu produse ( imposibil sa nu aveti hainute, incaltaminte, jucarii de la copiii vostri, haine de adulti ramase mici, diverse, etc)la bazar si, cel mai important, sa si cumparati! altfel nu se va strange mai nimic, pt ca sunt deja multe cazuri la bazar si cumparatori si donatori destul de putini. Faceti un efort si veniti la bazar!


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

De la birocratia romana...vesti mizerabile!
De la Casa de Asigurari Brasov (si reconfirmat mie ulterior din alte surse oficiale) se respinge obtinerea formularului E112, pe motiv ca...transplantul de organe e un tratament care nu se face in Romania (desi SE FACE!, doar ca nu la bebelusi atat de mici!) si E112 acopera doar proceduri care se fac in Romania dar din motive de timp nu se pot face repede...Ma rog!
A doua varianta este ordinul 50 al Ministerului Sanatatii; asta acopera costuri pt proceduri care NU SE FAC in Ro si aici s-ar incadra Siluan. Dosarul ar contine aceleasi acte in mare DAR...dosarul merge la Directia Sanitara Judeteana...de aici se intruneste o comisie...care aproba sau nu (pt ca ALEGE din mai multe cazuri supuse analizei, in functie de banii Ministerului) si legal are termen sa aprobe intr-o saptamana.
I-am scris lui Simo ca, daca vor, ma zbat in continuare si pt varianta asta de demers legal DESI mi se pare mult mai dificil. Ca voi face cum vor...Raspuns pe sms: "Noi nu mai asteptam, luam situatia ca atare. Luni vine George. Dumnezeu sa ne ajute, sa facem rost de bani"

ASADAR: Dumnezeu sa ne ajute sa continuam in forta campania. strangerea de fonduri e in momentul de fata singura sansa de supravietuire a acestui copil!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Pentru un transfer din strainatate este nevoie de un cod SWIFT/ sau BIC, pe care nu-l aveti pe prima pagina. Se poate afla, va rog?
Pe blog-ul Micului este, dar cu alt cont bancar. Sunt cam confuza ...
Multumesc!

Sanatate lui Siluan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui randunici

DISEARA, LA ORA 20.00, GEORGE ESTE INVITAT LA DAN DIACONESCU IN EMISIUNE, SE VA FACE UN TELEDON PENTRU SILUAN!


Receptionat si transmis mai departe.

Mergi la inceput