SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

Multumim, desprecopii, pentru sansa pe care ne-ati acordat-o sa facem acest caz cunoscut!

Multumim tuturor celor care se implica, care ne sprijina, impreuna vom reusi sa il salvan pe Micu'!

Acum am aflat de la Miha ca George a venit in Ro si a inceput demersurile pentru formular, Doamne ajuta sa mearga "uns".
Tot ea spunea ca Simona avea aseara un ton mai optimist la telefon, ceea ce e extrem de important. Draga de ea, intreba cum suntem noi, cum ne simtim . Tot ce va pot spune, ca sunt minunati acesti oameni si TREBUIE sa luptam sa reusim sa-l aducem pe Micu' acasa, sanatos, sa ne bucuram la aniversarile lui, la nazbatiile pe care le va face, la dragalaseniile copilariei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

sa se faca bine Siluan!!!

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Da, Doamne sa se miste repede treburile in Romania!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

DOAMNE AJUTA, sa mearga repede toate formalitatile, sa se stranga si banutii, iar Siluan sa se faca bine, iar cand voi trece prin Brasov, sa il vad pe la vreun geam aruncand cu pungi cu apa dupa trecatoti

...iertati-mi tonul optimist....dar numai asa pot gandi

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Doamne ajuta sa se miste repede lucrurile de-acum. Ma bucur ca George este aici sa rezolve cu actele. Si ma bucur mult ca Simo avea un ton "bun" . Doamne, ajuta-i in continuare sa mearga totul bine si Siluan sa se insanatoseasca si sa se intoarca fericiti acasa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floriio2 spune:

Ma rog si eu pentru Micul Siluan. Sa dea Dumnezeu sa il vedem cu bine acasa, alaturi de fratiorii lui. Am transmis si eu mail de popularizare a cazuluituturor prietenilor, cunoscutilor si colegilor. Deja colegii strang bani pentru a-i depune in cont. Doamne-ajuta! Inca mai exista oameni cu suflet mare. Haideti sa dam din putinul nostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

DISEARA, LA ORA 20.00, GEORGE ESTE INVITAT LA DAN DIACONESCU IN EMISIUNE, SE VA FACE UN TELEDON PENTRU SILUAN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Citat:
citat din mesajul lui randunici

DISEARA, LA ORA 20.00, GEORGE ESTE INVITAT LA DAN DIACONESCU IN EMISIUNE, SE VA FACE UN TELEDON PENTRU SILUAN!


Doamne-ajuta. Si sa ii dea tarie lui George sa nu intre in polemici

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Fetelor din B am facut "rost" de la o mamica de ghiocei de hainutze /donatii pentru Siluan ea nu se poate ocupa caci nu are timp disponibil.Este vreuna din voi dispusa sa se intalneasca cu ea si sa se ocuype de distribuirea lor?!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

George si Simo sunt oameni cu muuuuuuuuuult bun simt, tot timpul ne-au rugat sa scoatem informatiile "compromitatoare" depre cei care au fost implicati in situatia lor... si sunt multe semne de intrebare. Dar au preferat sa evite aratatul cu degetul si acuzatiile.

Speram sa se stranga ceva fonduri si cu aceasta ocazie!


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput